Компанія SpaceX планувала сьогодні провести перше льотне випробування корабля Starship і надважкого ракетоносія Super Heavy. Цей тест мав надати необхідну інформацію по запуск нового унікального обладнання та підвищити вірогідність успіху в майбутньому. 

Втім в останні хвилини перед стартом виявилося, що клапан тиску ймовірно замерз. Щоб уникнути можливих проблем під час запуску, випробовування вирішили перенести.

Тим не менше, Ілон Макс написав, що сьогоднішній досвід був дуже корисним. Зараз команда вимушена злити все паливо, відремонтувати клапан, перевірите все інше обладнання. Повторний старт може відбутися через кілька днів.

Нагадаємо, що Starship — це багаторазова транспортна система, призначена для перевезення як екіпажу, так і вантажу на орбіту Землі, вона має допомогти людству повернутися на Місяць і подорожувати на Марс і далі. Сьогоднішній тест надасть потрібну інформацію для розробників та підвищить вірогідність успіху в майбутньому, оскільки SpaceX швидко просуває розвиток Starship.