НомериТемиСлайдшоуПодіїРішенняФорум
пошук  
 > 


Новости ИТ-бизнеса

Современные решения
Про видання

Газета для корпоративних користувачів інформаційних технологій PC Week Ukrainian Edition випускається з травня 2005 року.

PC Week – це провідне міжнародне ІТ-видання для корпоративного ринку, яке також видається у країнах Європи та США (eWeek).

PC Week Ukrainian Edition інформує про передові інформаційні технології та рішення, новітні розробки та продукти, тенденції розвитку ІТ-індустрії, найважливіші події вітчизняного та світового ринку ІТ.

Мисія PC Week/UE – допомога корпоративним користувачам у виборі та реалізації передових IT-рішень. Газета адресована керівникам, ІТ-директорам, керівникам підрозділів, співробітникам відділів АСУП, ІТ-фахівцям, які працюють у компаніях та підприємствах великого, середнього та малого бізнесу.

Незалежність та об'єктивність

Редакційна політика PCWeek/UE ґрунтується на принципах незалежності та об'єктивності цивілізованої ІТ-журналістики.

Ми незалежні від тиску органів влади, компаній та рекламодавців – у своїй роботі ми перш за все дбаємо про інтереси наших читачів і ніколи не змінюємо принципів об'єктивного висвітлення подій ІТ-ринку.

 PC Week/UE є вільним від прихованої реклами та оплачених статей, поданих як редакційний матеріал. Редакція та рекламний відділ працюють окремо, незалежно один від одного. PC Week/UE, будучи тренд-мейкером галузі, ніколи нікому не наслідує, не запозичує чужі ідеї і не пише «під диктовку».

Відкритість

Зберігаючи незалежність і нейтралітет, ми прагнемо відкритого і прозорого діалогу з усіма компаніями-гравцями ринку, що впливають на його розвиток, і окремими експертами.

На сторінках PC Week/UE ми регулярно надаємо «трибуну» експертам-аналітикам та учасникам ринку для вираження їхнього власного бачення ринкової ситуації.

Структура читацької аудиторії PC Week/UE у корпоративному секторі

 


виробничі підприємства, що не пов'язані з інформаційними технологіями

 

 

торгові компанії, не пов'язані з інформаційними технологіями

 

 

зв'язок та телекомунікації

 

 

енергетика

 

 

транспорт

 

 

банківський сектор

 

 

державні та адміністративні структури

 

 

науково-дослідна діяльність

 

 

освіта

 

 

фінансовий сектор (крім банків)

 

 

військові організації

 

 

архітектура та будівництво

 

 

реклама та маркетинг

 

 

медицина

 

 

видавнича діяльність та поліграфія

 

 

інше

Наші читачі – керівний склад компаній

Вік: 26-57 років

 

Службова позиція:

 

ІТ-директори

47%

ТОП-менеджери, власники та співвласники компаній

27%

Директор з розвитку бізнесу

18%

Керівники напрямків

12%

Контакти:

Адреса: 04205, м. Київ, просп. Оболонський, 35

E-mail: press@pcweek.ua

Газета PC Week Ukrainian Edition печатается по лицензионному соглашению с компанией Ziff Davis Publishing Inc. Перепечатка материалов допускается только c разрешения редакции. За содержание рекламных объявлений редакция ответственности не несет. Editorial items appearing in PC Week/UE that were originally published in the U.S. edition of PC Week are the copyright property of Ziff Davis Publishing Inc. Copyright 2015 Ziff Davis Inc. All rights reserved. PC Week is trademark of Ziff Davis Publishing Holding Inc.
© 2024 ООО “ПИСИВИК УКРАИНА”. Информация об авторских правах и порядке использования материалов сайта

//
//