12 червня SpaceX запустила на орбіту 72 малих супутника і посадила ракетоносій Falcon 9 назад на Землю, що стало 200 приземленням в історії компанії. Рахунок відкрив перший політ багаторазового ракетоносія у грудні 2015 року, і з того часу компанія Ілона Маска зробила такі запуски з приземленням ракетоносія практично звичайною справою.

Перший ступінь ракети повернувся на землю для вертикальної посадки у Ванденберзі менш ніж через вісім хвилин після старту, як і планувалося. Для цього прискорювача це був дев'ятий запуск і посадка, йдеться в описі місії SpaceX.

Верхній ступінь ракети продовжував піднімати в повітря 72 корисних вантажа, у тому числі «кубсати, мікросупутники, капсули, що повертаються, і орбітальні транспортні засоби, які повинні бути розгорнуті пізніше», згідно з описом місії SpaceX.

До речі, за 14 годин до 200-го польоту компанія виконала ще один політ (199-й за рахунком) – рано-вранці того ж дня SpaceX запустила 52 своїх інтернет-супутника Starlink на орбіту зі станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді.

Перша спеціалізована місія SpaceX є рекордсменом за кількістю супутників, запущених на одній ракеті: Transporter-1 вивів на орбіту 143 супутники у січні 2021 року.