З чим у вас асоціюється бізнес та підприємництво? З нескінченною паперовою тяганиною, яка займає безліч часу та сил? Позбутися від зайвого головного болю допоможе електронний документообіг. Представляємо 5 причин, за яких варто перейти на ЕДО вже сьогодні.

1. Економія часу та коштів

Забудьте про додаткове обладнання (принтери, ксерокси, факси тощо), винайм працівників, які займатимуться документообігом, а також витрати на папір, утримання архівів та доставку документів: з електронним документообігом всі файли та дані зберігатимуться онлайн та будуть доступні з різних пристроїв одночасно. 

Система електронного документообігу Star.Docs від Київстар — це можливість створення, узгодження та підписання документів онлайн швидко та безпечно. Просто отримайте кваліфікований електронний підпис та переведіть всі документи в електронний формат. Створюйте копії, зберігайте дані в хмарному сховищі та користуйтесь Star.Docs з будь-якого пристрою (IOS, Android, вебверсія для ПК).

2. Швидкість та ефективність

Як відбувається робота з паперовими документами? Спершу документ створюють та друкують, далі — надсилають іншим працівникам, що займає десятки годин часу, а наприкінці передають до архіву, де знайти потрібний документ — справжній квест. Електронні ж документи можна миттєво передати партнерам або працівникам, вносити зміни в файл в онлайн-режимі без зайвого друку та швидко знаходити потрібний файл в програмі за назвою чи датою створення.

3. Надійне зберігання

Паперовий документ можна загубити, поцупити, порвати, знищити, спалити та розірвати, що несе великі ризики для компанії. ЕДО дозволить уникнути таких ситуацій: наприклад, в Star.Docs від Київстар ви зможете зробити резервні копії файлів, відновити видалені документи та зберігати дані в хмарному сховищі. Електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

4. Екологічність

Вибираючи ЕДО, ви робите свій внесок в збереження екології: що менше паперу, ручок, зошитів та інших матеріалів ви використовуєте, то більше дерев залишається на нашій планеті. Крім того, пластик та інші матеріали, що потрібні для виготовлення ручок, принтерів та інших предметів, забруднюють навколишнє середовище, а тому відмова від них = збереження екології.


5. Актуальність

Паперові документи швидко втрачають актуальність, а внесення змін — це нові папери та нова передача документів працівникам. Електронні ж документи можна виправити та змінити за декілька секунд без створення нових файлів.