Волонтерська організація «Народний тил» та активісти «Київстар» передали до польових госпіталів 2 обладнані карети швидкої допомоги.

Активісти «Київстар» допомогли волонтерській організацій «Народний тил» підготувати 2 карети швидкої допомоги для польових госпіталів в зоні АТО. Швидкі забезпечені всім необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги. Обладнання кожної швидкої включає в себе: набір надувних шин, апарат штучної керованої вентиляції легенів і оксигенотерапії, кардіодефібрилятор, ноші медичні та додаткові багатофункціональні ноші з фіксаторами шиї та голови.

Задля закупівлі обладнання і передачі гуманітарної допомоги для Сходу України співробітники «Київстар» протягом серпня збирали більше 200 000 гривень. Зі свого боку, компанія «Київстар» подвоїла суму, зібрану співробітниками. В результаті загальний внесок на гуманітарні та медичні потреби досягнув 460 000 грн.

«З колегами з «Київстар» ми знайомі по проектах бізнесу. А цього разу ми об'єднали зусилля, щоб зробити добру спільну справу - допомогти тим, хто зараз знаходиться на Сході отримати необхідну домогогу лікарів»,- відзначив Дмитро Бондар, представник Волонтерського об'єднання «Народний тил».

Підтримка тих, хто зараз знаходиться на Сході країни є довгостроковою задачею для «Київстар». З цією метою в компанії було створено Волонтерську Раду – добровільне об’єднання 12 співробітників з різних міст України. Основне завдання Волонтерської Ради – визначення переліку необхідних гуманітарних товарів, забезпечення закупок і контроль за їх передачею.

«Ми вийшли на новий рівень допомоги. Тепер ми підтримуємо не тільки наших хлопців, які були призвані чи пішли добровольцями в регулярну армію, а всіх українських бійців, а також жителів Сходу. Найближчим часом буде обладнано ще декілька реанімаційних автомобілів. Я пишаюся, що працюю поруч з такими колегами, які не залишаються осторонь в такі часи», – відзначила Ксенія Кекерчені, член Волонтерської Ради «Київстар».

Оператор також потурбувався про те, щоб населення Донецької та Луганської областей мало змогу користуватися мобільним зв'язком навіть в ситуації, коли на рахунку немає коштів. Для цього був створений спеціальний тарифний план з безкоштовними дзвінками та інтернетом на території Донбасу.