МТІ hi-tech дистрибуція, дистрибутор технологічних продуктів та рішень в Україні, повідомив про важливий етап у співпраці з ASUS – розширення портфоліо найновішими ноутбуками комерційних серій від цього бренду.

ASUS та МТІ поставили перед собою стратегічну задачу постійно вдосконалювати обслуговування корпоративних клієнтів і клієнтів SMB. Для них МТІ пропонує широкий спектр комерційних пристроїв ASUS, зокрема, найближчим часом очікується надходження ноутбуків серій ExpertBook B1, B5 та B7. Кожен новий пристрій обладнаний українською клавіатурою і постачається з міжнародною гарантією та додатковими сервісами, спеціально адаптованими для комерційних клієнтів. 

Також у рамках розширеної співпраці із ASUS, МТІ вперше представить на українському ринку нові продукти – ноутбуки ASUS Chromebook для щоденних завдань та освітніх потреб. Це інноваційні пристрої, які спеціально призначені для оптимізації навчання та роботи в сучасному цифровому середовищі. Завдяки функціональним можливостям і легкому корпусу ASUS Chromebook ідеально підходить для освітніх установ та є відмінним інструментом для дистанційного навчання в Україні.

Нагадаємо, що ASUS у 2013 році став першим вендором, який оснастив усі свої ноутбуки, призначені для України, фабричною українською клавіатурою. Ця традиція першості продовжена цьогоріч постачанням МТІ в Україну перших пристроїв ASUS Chromebook CR1 тільки з двома розкладками клавіатури – українською та англійською.

Новинка ASUS Chromebook CX1400CKA стала практичним і доступним рішенням для навчальних потреб. Оснащений процесором Intel і вагою всього 1,47 кг, цей 14-дюймовий ноутбук пропонує потужність і мобільність для щоденних завдань. З авторизацією Google для України, він є ідеальним взірцем для сучасних умов навчання та роботи.

Перші партії ноутбуків нових серій ASUS будуть доступні до кінця січня 2024 року, а моделі ASUS Chromebook з'являться в продажу з лютого