Сьогодні в Італії відкрилося ювілейне 80 відділення Nova Post в Європі. У планах компанії – розширити мережу та відкрити відділення ще у Римі та Неаполі найближчим часом. За рік роботи у Європі поштовий оператор вже доставив 1,3 млн посилок. За словами Олександра Лисовця, СЕО Nova Post Europe, наступного року компанія планує відкритися відділення у всіх європейських країнах.

Відділення Nova Post працює у Мілані щодня за адресою Viale Monte Nero, 72 (кут з Via Augusto Anfossi,2). Клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг.

Почесним гостем на відкритті відділення став Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італійській Республіці, Мельник Ярослав. «Значною віхою у розвитку співпраці між двома країнами є вихід Nova Post на ринок Італії. Економіка України переживає важкі часи, і вихід стійких вітчизняних компаній на зовнішні ринки підкреслює стійкість і стабільність українських підприємців, а також забезпечує переваги споживачам за кордоном. Наша спільна мета — підтримувати такі зусилля та створювати нові можливості для економічного зростання та партнерства», – зазначив Ярослав Мельник.

Першою відправкою в Україну стала листівка від українських дітей своєму татові у прифронтовий Краматорськ. Термін доставки з України в Італію – від 5 днів.

Вартість доставки з Італії в Україну складає від 21 євро. Термін доставки з України в Італію – від 5 днів.

Також для клієнтів доступна доставка кур'єром на будь-яку адресу по всій Італії. Викликати кур'єра можна через сайт та мобільний додаток. Доставка кур’єром сплачується додатково +4 євро для відправлень до 30 кг або +10 євро за кожні 100 кг.  

Нагадаємо, що Nova Post вже вийшла на ринок 11 європейських країн: Польщі, Литви, Чехії, Румунії, Німеччини, Словаччини, Естонії, Латвії, Італії та Молдови.