Для ефективного захисту Україні потрібні 12 500 сенсорів. Щоб долучитися до збору, треба натиснути на банер у застосунку «Повітряна тривога», який скерує на фандрейзингову платформу UNITED24.

«Безпечне небо» — це сучасна українська розробка, здатна виявляти навіть ті повітряні цілі, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

«Минулого року ми вирішили проблему сповіщень населення про загрози. Зараз вважаємо за потрібне допомогти з детекцією та захистом населення від російських ракет і безпілотників. Я багато спілкуюся з військовими і знаю, що ці «жучки» (як вони їх називають) вже допомогли знищити сотні повітряних цілей та врятувати багато життів. Якщо рівномірно покрити ними всю територію України, то це суттєво поліпшить ефективність роботи ППО та мобільних вогневих груп. Тому ми дуже раді долучитися до цього збору на датчики». Про це сказав Степан Танасійчук, засновник IT-компанії Stfalcon, автор ідеї і керівник проєкту «Повітряна тривога».

«Ціль нового збору від UNITED24 та Тімоті Снайдера — масштабна, і ми раді, що можемо доєднатися до інтеграції такої ініціативи вже вдруге. Зміцнення протиповітряної оборони завдяки сучасній системі «Безпечне небо» відкриває нові можливості для нашого застосунку. Це дасть змогу поліпшити якість оповіщення і точніше інформувати наших користувачів про небезпеки». Валентин Гриценко, CMO Ajax Systems

Збір на систему  «Безпечне небо» для України розпочався 1 листопада на платформі UNITED24.

Інтеграція зі збору коштів у застосунку «Повітряна тривога» проводиться вдруге. Завдяки першому збору, ініційованому Марком Геміллом, вдалось отримати понад 10 млн грн для проєкту «Армія дронів». Кошти спрямували на купівлю безпілотників ​​RQ-35 Heidrun.

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 24 млн разів та активно використовують більш ніж 6 млн користувачів. Він став зручним і надійним інструментом інформування про небезпеки в Україні. Наразі можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну та хімічну загрозу.

Підтримайте Повітряні сили Збройних сил України та долучіться до нового збору в застосунку  «Повітряна тривога».