Компанія Huawei організувала 20-й щорічний Міжнародний аналітичний саміт 2023 (HAS) у Шеньчжені. У заході взяли участь понад 1000 експертів з усього світу. 

Сабріна Мен (Sabrina Meng), заступниця голови правління, ротаційна голова правління і фінансова директорка Huawei, наголосила, що цифровізація — це «блакитний океан» для всієї галузі. Huawei продовжуватиме інвестувати у такі сфери, як підключення, обчислення, зберігання даних і хмарні рішення. 

Також Сабріна Мен поділилася трьома основними висновками, отриманими внаслідок 10-річного досвіду Huawei у сфері цифрової трансформації.

По-перше, стратегія є важливою. По суті, цифрова трансформація є стратегічним плануванням і стратегічним вибором. Будь-яка успішна цифрова трансформація має базуватися на стратегії, а не технологіях.

По-друге, дані є основою. Дані створюють цінність лише тоді, коли переміщаються у межах організації, тому методичне управління даними є головним аспектом. Інтеграція даних у різних вимірах створить ще більшу цінність.

По-третє, інтелектуалізація — це пункт призначення. Дані дозволяють переосмислити продуктивність. Цифрові операції і побудова цифрових платформ допомагає очищати, візуалізувати й агрегувати дані, закладаючи фундамент для цифрової трансформації. Використання смарт-рішень робить дані простішими для розуміння, а також ефективнішими, виводячи цифрову трансформацію на новий рівень.

Доктор Чжоу Хун (Dr. Zhou Hong), президент Інституту стратегічних досліджень Huawei, в своїй доповіді зазначив, що Переосмислення підходів до мереж та обчислень є важливим, оскільки ми рухаємося у бік інтелектуального світу. Щодо мереж, ми маємо все необхідне для виходу за межі теорем Шеннона, а також застосування його теорії, щоб сприяти 100-кратному збільшенню мережевих можливостей протягом наступного десятиріччя. Щодо обчислень, ми рухаємося до нових моделей, архітектур, компонентів, а також поліпшуємо нашу можливість розуміти та контролювати інтелектуальні рішення. Ми також продовжимо досліджувати застосування штучного інтелекту для галузевих програм, науки тощо. 

2023 — рік, коли Міжнародний аналітичний саміт відзначає 20-річчя. Цьогоріч саміт із різними сесіями триває з 19 до 20 квітня.