Національний телеком оператор отримав подяку від Президента України Володимира Зеленського за підтримку фандрейзингової платформи United-24. Зокрема, на днях Київстар перерахував на державний рахунок останню частину інвестицій із загальної суми 300 млн грн, яку виділив для реалізації державних проєктів із цифрового розвитку та кіберзахисту України. 

Допомога в 300 млн грн надана телеком оператором на безоплатних умовах в рамках Меморандуму, який було підписано між Київстар і Міністерством цифрової трансформації України у липні 2022 року. Відповідно до Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації Київстар зобов`язався виділити кошти для реалізації ключових завдань цифровізації. Сума вже надійшла на державний рахунок через фандрейзингову платформу UNITED24., яку запустили за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.  Міністерство цифрової трансформації України – забезпечить цільове використання коштів для найважливіших проєктів відбудови і зміцнення цифрової інфраструктури.

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, ці кошти спрямовуються на топ-пріоритетні проекти з цифрової трансформації нотаріату (е-нотаріат) та товаро-транспортних накладних (е-ТТН), на цифровізацію послуг ДРАЦСів та інші. А також на модернізацію та розвиток державних реєстрів, посилення інформаційної безпеки, зміцнення кіберзахисту країни.

Київстар став одним з донорів, які допомагають відродженню України і продовжує допомагати долати виклики війни. Так компанія перерахувала благодійним фондам понад 130 млн грн на гуманітарні потреби військових, лікарень, людей похилого віку та постраждалих від війни. А також надала абонентам безоплатних сервісів на більш як 577 мільйони гривень.  У 2022 році Київстар сплатив понад 10,7 млрд грн податків та зборів до державного бюджету та інвестував майже 6 млрд грн у відновлення та будівництво мереж мобільного зв`язку в Україні.