Компанія GlobalLogic Inc., що входить в групу Hitachi, оголосила про плани відкрити нові інжинірингові центри в Іспанії. Про це заявив Нітеш Банга, президент і СЕО GlobalLogic, на зустрічі з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом.

Іспанські центри будуть першими офісами GlobalLogic в регіоні Південно-Західній Європи – на додаток до понад 20 локацій у 9 країнах в регіоні EMEA. Центри надаватимуть інженерні послуги клієнтам з Іспанії та всього світу як на місці, так і за його межами, залежно від потреб замовника.

Щоб задовольнити високий попит на цифрову інженерію, GlobalLogic постійно зростає шляхом відкриття нових центрів і придбання цифрових інженерних компаній у стратегічних центрах по всьому світу. Іспанія є ключовою країною для GlobalLogic, через публічну відданість уряду цифровій трансформації своєї економіки, викладеною в програмі Digital Spain 2026 (España Digital), а також через поточні програми залучення технологічних компаній до інвестування в країну. Вихід на ринок Іспанії надає GlobalLogic можливість співпрацювати з висококваліфікованими розробниками програмного забезпечення країни. Це також дає можливість ділитись унікальними навичками цифрової інженерії та галузевими знаннями з провідними іспанськими брендами, які шукають професійних партнерів на шляху цифрової трансформації бізнесу.

GlobalLogic заснувала свою юридичну особу в Іспанії в 2022 році. Стратегія розширення компанії включає органічне зростання, а також одночасний пошук можливостей для зростання шляхом придбання всередині країни. Для своєї діяльності в Іспанії GlobalLogic розглядає кілька цільових міст, включаючи Валенсію та Малагу для запуска в 2023 році, та Мадрид і Таррагону в більш довгостроковій перспективі. Прагнучи створити потужну робочу силу з технологій, компанія пропонуватиме співпрацю архітекторам ПЗ, інженерам, дизайнерам, фахівцям з даних та іншим висококваліфікованим спеціалістам. GlobalLogic передбачає створення від 2500 до 3000 робочих місць протягом наступних 3 років шляхом найму на місцевому рівні та потенційних придбань.