Компанія з управління електроенергією Eaton передала Українському державному центру радіочастот  327 однофазних джерел безперебійного живлення.

Пристрої дозволять забезпечити якісну та безперервну роботу сенсорної мережі радіочастотного моніторингу з можливістю дистанційного управління по всій країні. Це гарантує безпеку співробітників організації, яким більше не доведеться проводити роботи фізично в небезпечних районах.

Ця допомога надійшла додатково до постійних зобов’язань компанії Eaton щодо підтримки своїх співробітників, клієнтів і народу України з початку війни.

«Eaton підтримує зусилля з надання гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни в Україні, за допомогою глобальної програми фінансування, за якою ми розподіляємо пожертви співробітників 1:1», — повідомив Террі Шмагала, виконавчий віцепрезидент і головний юридичний директор Eaton. «Наразі ми спільно пожертвували понад 400 тисяч доларів, а співробітники в сусідніх країнах надали свої помешкання, час та ресурси, щоб підтримати тих, хто найбільше цього потребує».

Наразі Eaton відновила постачання українським клієнтам. Це діє для попередніх та нових замовлень на компоненти та рішення для інфраструктури, які мають вирішальне значення для безперервності бізнесу клієнтів або для ремонту. Перш за все компанія підтримала енергетичні та промислові підприємства, які були пошкоджені або евакуйовані на захід країни.

«Eaton прагне повністю відновити діяльність в Україні, щойно це дозволить ситуація, щоб підтримати країну та її населення під час її відновлення», — сказав Душан Піріх, директор з продажів Eaton у Центральній та Східній Європі.