Підрозділ Huawei Smart Car стає все активнішим на автомобільному ринку. За останні роки компанія допомогла автовиробникам створити кілька моделей, які задовольнили вимоги користувачів не лише своїм дизайном, а й продуктивністю. Тож Huawei вирішила розширити свою діяльність у галузі розумних автомобілів, уклавши угоду з Chery Automobiles.

Досі компанія співпрацювала з Jinkang New Energy. А тепер бренд Huawei Zhixuan домовився про співробітництво з виробником автомобілів Chery. Це партнерство також може натякати на розвиток окремого бренда преміум-сегменту.

Обидві сторони планують виробництво нового високотехнологічного автомобільного продукту. Він отримав кодове ім'я E0X, проєкт очолює Ґао Сіньхуа (Gao Xinhua).

До того ж Chery спільно з Huawei готується до випуску ще двох моделей під кодовими назвами E03 та E0Y. Перший — електричний седан, другий — новітній позашляховик. Ці інтелектуальні автомобілі отримають легку сталево-алюмінієву конструкцію та обчислювальну платформу надвисокої потужності.

Однак було би неправильним говорити про те, що китайська компанія займається автомобілебудуванням. Huawei виготовляє рішення для автомобільних компаній, співпрацюючи з такими автовиробниками, як Avita, AITO, тощо.