У відповідь на війну в Україні, компанія Bolt внесла ряд змін у свою діяльність:

  • 5% з кожного замовлення в Європі буде перераховано неурядовим організаціям, які підтримують Україну та її жителів, включаючи Червоний Хрест. З 1 березня протягом двох тижнів це буде відбуватись в усіх 5 сервісах компанії, а саме замовлення поїздок, оренди самокатів та електровелосипедів, доставки їжі та продуктів, а також оренди автомобілів. В результаті цієї ініціативи ми плануємо перерахувати понад 5 мільйонів євро і сьогодні здійснюємо перший переказ у розмірі 1 мільйона євро.

  • Усі продукти, вироблені в Росії або пов'язані з російськими компаніями, видаляються зі служби доставки продуктів Bolt Market.

  • Компанія зупинила роботу в Білорусії.

Bolt продовжує робити все, що в її силах, щоб наші співробітники в Україні були у безпеці, та постійно на зв'язку з українськими колегами, надаючи їм необхідну підтримку.

Компанія надала можливість дистанційної роботи з України або за її межами для понад 100 співробітникам, які проживають на території країни, а також перерахували для них необхідні кошти на переїзд у разі потреби.

Минулого тижня було скасувано комісію для водіїв в Україні. У сусідніх країнах компанія заохочує водіїв брати поїздки до українського кордону, щоб відвозити українців в безпечні місця. З 1 березня в додатку Bolt з'явиться категорія "Support", де всі бажаючі зможуть надати підтримку у перевезенні та безкоштовно переміщатись у разі екстреної потреби. 

Разом з командою Bolt Food створюється команда волонтерів, що будуть допомагати іншим волонтерам та ресторанам безкоштовно доставляти необхідні речі людям, що потребують допомоги. 

Також весь прибуток на цей час Bolt Food в Україні буде переказувати організаціям, які підтримують Україну та її жителів.


Сподіваємося, що всі співробітники Bolt, сотні тисяч водіїв, кур'єри та ресторани-партнери, а також усі в Україні – залишаться в безпеці.