Європейський оператор дата-центрів DEAC відмічає стрімкий зріст попиту на оренду та розміщення серверного обладнання з боку замовників із країн СНД, що за останні три роки дозволило збільшити обіг компанії на 260%.

Тенденція на розміщення обладнання у Європі, що з’явилась у 2009 році, стала очевидною. Площі найбільшого у Прибалтиці датацентру DEAC «Рига» продовжують стрімко заповнюватися обладнанням, яке орендують Замовники. У 2012 році зріст заповнення склав больш ніж 75% від рівня 2011 року.

«Стрімкий приріст пояснюється правильно прийнятим у свій час рішенням інвестувати значні кошти у створення сучасної та потужної інфраструктури. Незважаючи на загрузку, ми готові до подальшого динамічного росту; на даний момент заповнено тільки 50% від загальної інфраструктури DEAC, це означає, що ми і надалі можемо приймати замовлення світового масштабу», розповідає Андріс Гайлітіс, голова правління DEAC.

Зі збільшенням кількості запитів, у тому числі і від українського бізнесу, інфраструктура DEAC усе частіше забезпечує функціонування найважливіших бізнес-процесів багатьом великим компаніям України, серед яких – багато лідерів у своїх галузях. 

Як правило, в основу вибору європейських майданчиків лягає бажання забезпечити безпеку своєму бізнесу від можливих ризиків і створити плацдарм для подальшої роботи своєї компанії у Європі. Також розміщення інформації на серверах європейських дата-центрів дозволить замовникам знизити IТ-витрати (TCO и ROI) до 40%.

Протягом наступного року європейський оператор дата-центрів планує відкрити представництво у Києві. Сьогодні DEAC має точки присутності у Прибалтиці, Німеччині, Голландії, Великобританії, Росії та Україні, що дає можливість замовникам максимально ефективно розмістити свою IT-інфраструктуру на території Євросоюзу. 

Також у планах компанії - розпочати будівництво декількох дата-центрів у Прибалтиці, Німеччині та Голандії, місткістю від 1000 стойок кожний, а також суттєво зібльшити загрузку існуючих дата-центрів, використовуючи масштабне освоєння зарубіжних ринків.

Нагадаємо, що DEAC – європейський оператор ЦОД з багаторічним досвідом роботи у Росії. Компанія має точки присутності у Прибалтиці, Німеччині, Голандії, Великобританії, Росії та Україні, що дає можливість замовникам максимально ефективно розмістити свою IT-інфраструктуру на території Євросоюзу, організовату надійний захист свого бізнесу, максимально диверсифікувати ризики та знизити витрати на IТ до 40% протягом 3-5 років.