Компанія «Майкрософт Україна» та одна з найбільших інвестиційних груп України - Смарт-холдинг - підписали корпоративний договір про ліцензування, який передбачає створення єдиної ІТ-інфраструктури на базі продуктів Microsoft. Це дозволить всім підприємствам, що входять до групи, уніфікувати програмне забезпечення, а також купувати нові ліцензії Microsoft на більш вигідних умовах. Договір розрахований на три роки і передбачає поетапне оновлення програмного забезпечення підприємств Смарт-холдингу, повідомляється в прес-релізі.

«Комплексна програма корпоративного ліцензування дає можливість уніфікувати ІТ-інфраструктуру, використовуючи ліцензійні продукти Microsoft. Це в свою чергу дозволить групі працювати ефективніше і економити значні кошти - як на придбанні нових ліцензій, так і на витратах на ІТ-підтримку», - зазначає Андрій Савчук, керівник департаменту по роботі з корпоративними клієнтами та партнерами «Майкрософт Україна».

«Зараз ми обираємо платформу Microsoft в якості корпоративного стандарту, і це дозволяє нам досягти підвищення продуктивності роботи, отримати ефект від нових рішень, а також домогтися зниження сукупної вартості володіння програмним забезпеченням до 40%. Ми також забезпечимо високий рівень інформаційної безпеки», - говорить IT-директор Смарт-холдингу Андрій Морозов.

У порівнянні з іншою програмою ліцензування - Open License - економія великих підприємств при укладанні Enterprise Agreement складає більше 20% в перспективі 5 років. Згідно з умовами, оплата здійснюється у вигляді щорічних платежів, що дає можливість уникнути великих одноразових інвестицій у придбання програмного забезпечення, а стандартизація на платформі Microsoft веде до істотного скорочення витрат на навчання та підтримку користувачів.

Крім цього, підприємства отримують можливість без додаткових витрат коштів і часу перевести частину робочих місць в хмару, використовуючи сервіс Office 365. «Це досить цікаве рішення, оскільки в перспективі може дати нам додаткову гнучкість», - додав Андрій Морозов.

Згідно з умовами програми, Смарт-холдинг також може оновлювати програмне забезпечення Microsoft до наступних версій, отримує консультаційні послуги в розгортанні продуктів, цілодобову технічну підтримку та інші послуги, доступні у складі пакету Software Assurance.

Програма корпоративного ліцензування - Enterprise Agreement - розрахована на підприємства з кількістю комп'ютерів або користувачів понад 250, які вибирають платформу Microsoft для побудови своєї ІТ-інфраструктури, а також хочуть зберегти гнучкість у виборі локальних або хмарних сховищ даних.