Тайванський виробник джерел безперебійного живлення та обладнання для захисту електропостачання POWERCOM розширив лінійку трифазних промислових ДБЖ Vanguard-II-33. Новинки представлені моделями серій VGD-II-К33НС, VGD-II-К33НС-UF, VGD-II-200-600M33HP-50, VGD-II-400-1200M33HP-100.

Такі ДБЖ відносяться до класу промислових і є сучасними системами безперебійного живлення з високим ККД, інтелектуальним управлінням рівнем шуму та модульним виконанням основних вузлів, що значно спрощує обслуговування обладнання. Підтримка паралельної роботи кількох ДБЖ дозволяє гнучко нарощувати потужність усієї системи захисту в цілому.

Серед основних відмінностей нового модельного ряду:

  • значно розширено функціонал ДБЖ у частині управління та моніторингу;

  • покращено електротехнічні характеристики ДБЖ, у тому числі в частині перевантажувальних здібностей та діапазонів вхідної напруги;

  • окрема увага приділена сумісності ДБЖ з літієвими батареями;

  • можливість роботи 3 у 1 (моделі до 40 кВА);

  • для модульних моделей особливу увагу приділено резервуванню всіх систем ДБЖ у т.ч. модулів управління та контролю, що значно підвищує рівень надійності ДБЖ, а також інтелектуальному режиму оптимізації ККД;

  • модульні ДБЖ розширено до 1,2 мВт в єдиному корпусі, а максимальна потужність системи може досягати 9,6 мВт.

Таким чином, нові моделі підходять для обслуговування великих ЦОД, обчислювальних комплексів, а також забезпечення безперервності бізнес-процесів на промислових підприємствах, в медичних, фінансових, торгових і освітніх організаціях.

ДБЖ серії VGD-II-К33НС мають діапазон потужності від 10 кВА до 40кВА і випускаються в трьох модифікаціях − стандартної НС, модифікації з індексом НСS, та з індексом НСТ, де індекс НС вказує на можливість встановлення в корпус ДБЖ комплекту АКБ та його заміни. Батареї встановлені у спеціальний відсік, що забезпечує їх легкий монтаж/демонтаж. У варіанті HCS відсутній відсік для внутрішніх батарей. ДБЖ працює тільки із зовнішніми батарейними кабінетами. Варіант HCT має вихідний трансформатор для забезпечення гальванічної ізоляції. Трансформатор встановлений у корпус ДБЖ.

Безтрансформаторні ДБЖ серії VGD-II-К33НС-UF мають потужність 60кВА - 200кВА. Управління здійснюється на основі високопродуктивного цифрового процесора, що забезпечує високу стабільність електроживлення та надійність роботи. Можливе підключення зовнішніх акумуляторних батарей та паралельне підключення до 8 пристроїв, у тому числі із загальним батарейним масивом.

Архітектура ДБЖ дозволяє масштабувати рішення для різних навантажень, а також за необхідності виконувати підключення за схемою N+X. Моделі серії VGD-II-К33НС-UF компактні та прості в обслуговуванні та ремонті.

ДБЖ серій VGD-II-200-600M33HP-50 і VGD-II-400-1200M33HP-100 відносяться до модульних ДБЖ у трифазній серії POWERCOM і є сучасними трифазними системами безперебійного живлення з подвійним перетворенням енергії.

Моделі обох серій відрізняється гнучкістю конфігурацій готових рішень потужністю до 600 кВА і до 1200 кВА відповідно і базуються на одному типі силових модулів − VGD-II-50PM потужністю 50 кВА і VGD-II-100PM потужністю 100 кВА відповідно.

Модульна конструкція даних ДБЖ дозволяє мінімізувати час ремонту та відновлення, а резервування на рівні модулів, стійок та паралельних систем підвищує рівень відмовостійкості. Готові рішення мають одиничний коефіцієнт потужності і ККД до 96%, також у них реалізовано функцію моніторингу та аудиту вхідної мережі. Все це сприяє зниженню сукупної вартості володіння за рахунок зменшення теплових втрат та збільшення густини потужності на одиницю займаної площі.

Замість дискретних компонентів у випрямлячі та інверторі ДБЖ використовуються IGBT-транзистори та їх складання (six-pack), яка забезпечує надзвичайно високу компактність та надійність пристрою у поєднанні з високим ККД. Поєднання всіх компонентів в одній конструкції виключає дисбаланс технічних характеристик компонентів, зменшує кількість точок відмови та підвищує надійність. Декілька вентиляторів забезпечують потік повітря загальним каналом. Якщо один із вентиляторів вийде з ладу, силовий модуль продовжить свою роботу без збою у штатному режимі.

У всіх трифазних ДБЖ POWERCOM є функція самотестування, яка дозволяє проводити випробування ДБЖ без реального навантаження. Функція «плавного старту» забезпечує ступінчасте накидання навантаження на мережу або ДГУ, що дозволяє оптимізувати максимальну потужність генератора і не переплачувати за надлишкові потужності. Управління ДБЖ здійснюється за допомогою сучасного великого сенсорного рідкокристалічного дисплея, є можливість управління та моніторингу по локальній мережі, за інтерфейсами RS-232/485, «сухі» контакти, а також встановлення внутрішньої або зовнішньої SNMP-карти та організації повноцінного моніторингу.