Напередодні своєї першої річниці генеральний директор Meta Марк Цукерберг оголосив, що кількість активних користувачів сервісу Threads перевищила 175 мільйонів щомісяця.

Додаток було вперше з’явився в App Store 5 липня 2023 року. За кілька місяців до того Ілон Маск, що став власником соціальної мережі, що раніше називалася Twitter, нацьковував Цукерберга на буквальний поєдинок один-на один, який так і не відбулося. Рік по тому Threads все ще зростає стабільними темпами − хоча й не так швидко, як під час свого грандіозного запуску. Водночас Маск не поділився порівнянними показниками для X з того часу, як він очолив компанію.

Як і у випадку з будь-якою соціальною мережею, а особливо з Threads, щомісячна кількість користувачів − це лише частина історії зростання. Показово, що, на відміну від Facebook, WhatsApp та Instagram, Meta досі не оприлюднила щоденну кількість користувачів. Це свідчить про те, що Threads все ще отримує багато випадкового трафіку від людей, які ще не стали постійними користувачами. Відомо, що значна частина зростання додатку все ще відбувається за рахунок його просування в Instagram. Обидва додатки мають однакову систему облікових записів, яка, як очікується, не зміниться.