Михайло Федорів, віцепрем'єр-міністр та керівник Мінцифри, повідомив, що В Україні за останні 6 місяців побудували рекордне число базових станцій. Під російським вогнем перебуває вся інфраструктура України, зокрема телеком. Мобільні оператори не лише відновлюють знищене обладнання, а й постійно інвестують у покращення наявного.

За місяць вони в середньому встановлюють 240 нових базових станцій. За останні пів року — рекордні 2295+ у понад 300 населених пунктах. Для прикладу, нещодавно було побудовано вежу мобільного зв’язку одного з операторів у Київській області. Вона працює в радіусі 10+ кілометрів, і завдяки їй ще у 2 400 людей буде зв’язок.

У травні Мінцифра разом із партнерами представила стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. Одна з ключових цілей — 98% населення до 2030 року мають мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до інтернету. Зараз цей показник на рівні 91%.

«Працюємо разом із мобільними операторами, щоб ви завжди залишалися на зв’язку і щоб дзвінок рідним залишався повсякденністю, а не розкішшю. Вдячний мобільним операторам за розбудову телеком-інфраструктури», – сказав Михайло Федорів.