Постачальник глобальних послуг передачі даних RETN повідомив про отримання статусу Google Verified Gold Peering Partner. Програма верифікації Peering Partners полягає в покращенні процесу зʼєднання клієнтів за допомогою ідентифікації Інтернет-провайдерів (ISP) з високоякісним та стійким підключенням до Google. Підкреслюючи надійність мережевої інфраструктури та технологічну досконалість оператора, відзнака Verified Gold Peering Partner надає клієнтам RETN значні переваги, а саме:

  • Спрощене підключення: клієнтам більше не потрібно витрачати багато часу на виконання вимог Google щодо пірингу. З новим статусом RETN зможе брати на себе складнощі технічних аспектів, що сприятиме економії часу користувачів та отриманню найвищої якості прямих зʼєднань з Google.

  • Висока доступність: Відзнака Google підтверджує, що RETN забезпечує добре відрезервоване з'єднання, що гарантує максимальну надійність для клієнтів.

  • Підключення корпоративного рівня: RETN надає підключення до Google через інтернет-продукти, які розроблені для бізнес-клієнтів. Тому компанії будь-якого розміру зможуть отримувати доступ до сервісів Google як з автономною системою (ASN), так і без неї, маючи пряме зʼєднання з мережею RETN.

  • Приватне підключення до Google: всі підключення до Google через RETN відбуваються через приватні виділені та резервні канали на широкій мережі RETN. Використовується однакова інфраструктура для підтримки усіх Google сервісів, що забезпечуватиме надійний та безпечний доступ.

  • Доступ до всіх сервісів Google: клієнти RETN зможуть отримати доступ до широкого спектра сервісів Google, включаючи Workspace, Cloud APIs, Cloud VPN, Google Public IPs та інші. Будь-який сервіс Google може бути наданий через мережу RETN завдяки отриманню статуса верифікованого інтернет-провайдера.

Програма верифікованого пірингу є виграшною для Google та інтернет-провайдерів. Клієнти Google отримують покращене підключення та надійність, а RETN здобуває конкурентну перевагу, зазначив старший менеджер продукту Google Global Networking Дейв Шварц (Dave Schwartz). Це партнерство не лише покращує гарантує клієнтам доступ корпоративного рівня до широкого спектра сервісів Google, прокоментував Тоні О’Салліван (Tony O’Sullivan), CEO компанії RETN.