Аналітична агенція Dell'Oro Group опублікувала нове дослідження, згідно з яким у 1-му кварталі 2024 року збут обладнання WLAN в усьому світі скоротився на 27% порівняно з аналогічним періодом 2023 року. На думку експертів Dell'Oro, таке різке падіння продажів спричинене тим, що корпоративні замовники та дистриб'ютори все ще впроваджують до допродають великі обсяги обладнання WLAN, що було відвантажене минулого року.

Втім, кілька основних виробників обладнання WLAN, серед яких Juniper, змогли збільшити свої продажі, незважаючи на загальний тренд. Так, Juniper змогла наростити постачання своїх систем Mist, хоча минулого року її придбала HPE, що зазвичай створює невизначеність щодо подальшого розвитку продуктових лінійок вендора. Також компанія Huawei продовжує активно просувати в регіоні EMEA і Центральній і Південній Америці свої продукти на базі WiFi 7. Однак частка точок доступу, що використовують цю технологію, поки залишається незначною.

На думку аналітиків Dell'Oro, у 2-му кварталі року спад продажів обладнання WLAN продовжиться і тільки у другому півріччі зростання ринку відновиться. Експерти пояснюють це поступовим збільшенням частки точок доступу для замовників, що використовують WiFi 7 і WiFi 6E.