Компанія Eaton повідомила про запуск ДБЖ Eaton 5P Gen 2, компактного та ефективного рішення для потреб периферійних та інформаційних технологій. 

Модель 5P Gen 2 має підвищену потужність до 1350 Вт, що на 22% більше, ніж у його попередника, і на 33% більше, ніж у аналогічних моделей, доступних на ринку, що робить його оптимальним для захисту широкого спектру пристроїв. Інтелектуальна конструкція забезпечує стабільну роботу та економію енергії, а вдосконалений контроль сегментів навантаження визначає пріоритети критично важливого обладнання та оптимізує час роботи від акумулятора.

Ця модель ДБЖ оснащена технологією Eaton ABM+ Advanced Battery Management, яка подовжує термін служби батареї на 50% і дозволяє точно прогнозувати його, а також своєчасно сповіщати про необхідність заміни за допомогою машинного навчання. ДБЖ оснащено батареями з можливістю швидкої заміни та інтуїтивно зрозумілим майстром заміни батарей за допомогою вбудованого графічного рідкокристалічного дисплея (РК-дисплея).

Програмне забезпечення Intelligent Power Manager (IPM2) і Distributed IT Performance Management (DITPM) від Eaton дозволяє здійснювати віддалений моніторинг і управління ІТ-інфраструктурою навіть у важкодоступних місцях, включаючи безпечну конфігурацію пристроїв і оновлення мікропрограми. ДБЖ Eaton 5P Gen 2 разом з кіберзахищеною гігабітною мережевою картою (входить до складу версій Netpack) відповідає найвищим стандартам кібербезпеки. Крім того, для безперешкодної інтеграції з середовищами віртуалізації доступний програмний пакет Brightlayer від Eaton, що забезпечує безперервне обслуговування та цілісність даних.