Сучасні будинки на колесах та човни обладнані безліччю електричних пристроїв, які споживають багато енергії. Забезпечення їх автономним живленням вимагає потужних джерел енергії, які можуть надійно постачати енергію протягом тривалого часу та заряджатися якомога швидше.

Bosch давно пропонує високоефективні акумулятори спеціально для відпочинку і на землі, і на воді. Тепер компанія їх модернізує, перейшовши від технології SLI (запуск, освітлення, запалювання) до сучасних технологій – AGM і EFB. Ці батареї подвійного призначення використовуються в сучасних будинках на колесах і човнах як для запуску двигуна в складних умовах, так і для живлення численних приладів.

У засобах, що використовуються у сфері відпочинку та судноплавства, акумуляторам доводиться витримувати багато навантажень, адже вони живлять навігаційні та аварійні системи, системи забезпечення безпеки та комфорту. Також вони піддаються частим та навіть глибоким розрядкам. До того ж часті короткі поїздки та тривалі простої створюють додаткові навантаження на акумулятор. Батареї з технологіями AGM та EFB особливо добре підходять для таких складних умов експлуатації.

У батареях з технологією AGM скловолоконні мати вбирають кислоту як губка. У батареях EFB позитивна пластина оснащена пластиковою вставкою, яка забезпечує додаткову підтримку активного матеріалу. AGM- та EFB-акумулятори від Bosch для будинків на колесах та човнів забезпечують високий пусковий струм і дуже високу стабільність циклу. Міцна решітка зі спеціального сплаву забезпечує стійкість до корозії, тривалий термін служби, оптимізоване проходження струму та низький рівень саморозряду. Технологія глибокого циклу забезпечує негайну готовність батареї до роботи навіть після тривалої бездіяльності.

Оскільки акумулятори абсолютно герметичні та стійкі до вібрацій, вони також чудово працюють в умовах бездоріжжя або на хитких човнах. Крім того, AGM- та EFB-батареї можна комбінувати з іншими акумуляторами, які живлять, наприклад, електричну лебідку або кермо.