Компанія SAP впроваджує нові рішення Business AI у свій портфель хмарних інструментів для підприємств, які підтримують ключові бізнес-процеси. Також розвиває співпрацю з партнерами, які інтенсивно працюють над новими можливостями використання штучного інтелекту. Ці важливі кроки демонструють, як SAP просуває свою бізнес-стратегію в епоху штучного інтелекту.

Впроваджуючи Business AI у свої корпоративні рішення, SAP надає користувачам можливості для досягнення кращих результатів і підвищення рівня творчого вирішення проблем. Наприклад, звіти, створені штучним інтелектом у рішеннях SAP SuccessFactors, надають менеджерам інформацію для обговорення винагороди, а також можливості прогнозування в рішеннях SAP Sales Cloud, які передбачають комбінації, які можуть привести до збільшення продажів. Водночас великі мовні моделі Amazon Web Services, Meta та Mistral AI тепер будуть доступні в Generative AI Hub на SAP Business Technology Platform. Ця функція в інфраструктурі SAP AI Core полегшує використання генеративного штучного інтелекту в програмах SAP.

Joule Generative AI Copilot від SAP, який швидко сортує та контекстуалізує дані з кількох систем для прискорення автоматизації та покращення прийняття рішень, буде поширено в портфоліо рішень компанії. Joule був впроваджений у SAP SuccessFactors минулої осені, а тепер також буде доступний у SAP S/4HANA Cloud та інших рішеннях, включаючи SAP Build і SAP Integration Suite. Очікується, що до кінця року він буде доступний у SAP Ariba та SAP Analytics Cloud. SAP також оголосила про плани подальшого розширення свого бізнес-помічника Joule шляхом інтеграції його з Microsoft Copilot для ще більшої ефективності. Ця глибока двостороння інтеграція забезпечить користувачам уніфікований досвід, інтегрований у їхній робочий процес, забезпечуючи доступ до інформації та взаємодію з бізнес-додатками в SAP і Microsoft 365.

У відповідь на зростаючу важливість штучного інтелекту в бізнесі SAP також посилює свою роботу у формуванні принципів відповідного, надійного та відповідального штучного інтелекту. SAP реалізує 10 керівних принципів Рекомендації ЮНЕСКО щодо етики застосування штучного інтелекту, які спрямовані на те, щоб технології штучного інтелекту розроблялися та використовувалися таким чином, щоб поважати права людини, сприяти справедливості та сприяти сталому розвитку.

Партнерства, які масштабують інновації

SAP розширює партнерські відносини з найкращими у своєму класі технологічними лідерами, щоб розширити можливості використання генеративного ШІ для підприємств. Крім уже анонсованого розширення співпраці з AWS і Microsoft, компанія також розвиває партнерство з Google Cloud, Meta, Mistral AI і NVIDIA. Ці відносини дозволять використовувати технологію з підтримкою штучного інтелекту для динамічного впровадження інновацій і досягнення найкращих результатів у реальному світі.

  • Google Cloud – SAP і Google Cloud поглиблюють своє партнерство, використовуючи Business AI, щоб допомогти підприємствам краще прогнозувати та зменшувати ризики ланцюга поставок для мінімізації збоїв та підтримання оптимального рівня запасів. Компанії інтегруватимуть Joule і SAP Integrated Business Planning for Supply Chain із Google Cloud Gemini та Google Cloud Cortex Framework.
  • Meta – SAP використовуватиме Meta Llama 3 для створення сценаріїв, які відтворюють високоперсоналізовані аналітичні програми в SAP Analytics Cloud. Модель штучного інтелекту наступного покоління від Meta вирізняється лінгвістичними нюансами та розумінням контексту.
  • Mistral AI – SAP також додасть нові великі мовні моделі від Mistral AI, паризької міжнародної компанії, що спеціалізується на генеративному штучному інтелекті, до можливостей центру Generative AI у SAP AI Core.
  • NVIDIA – SAP і корпорація NVIDIA розвивають партнерство між різними продуктами, щоб вбудовувати передові технології одна одної в корпоративні бізнес-програми.

Хмарна технологія, яка забезпечує гнучкість і стійкість

Успіх бізнесу в епоху штучного інтелекту також означає присутність у хмарі. SAP робить перехід до хмари легшим, ніж будь-коли раніше, завдяки ініціативам, які допомагають клієнтам знаходити партнерів із досвідом, необхідним для складних трансформацій SAP S/4HANA Cloud. Хмарні інновації, оголошені на Sapphire, включають: функції, які допомагають організаціям вимірювати, керувати та виконувати стратегії сталого розвитку. SAP Sustainability Control Tower і SAP Sustainability Footprint Management тепер відстежують масштабні викиди вуглецю та допомагають підприємствам відповідати нормативним стандартам.