Як встановили правоохоронці, зловмисник створював шкідливе програмне забезпечення, а також використовував фішингові сайти, які імітували офіційні урядові та банківські веб-сайти і в такий спосіб отримував конфіденційну інформацію, зокрема логіни та паролі до платіжних карток та електронних банківських кабінетів громадян. 

В подальшому, використовуючи цю інформацію, він отримував доступ до електронних банківських карток та особистих кабінетів абонентів з метою заволодіння їх коштами. У деяких випадках такі спроби виявились невдалими, а в інших – зловмиснику таки вдалось заволодіти грошима потерпілих. Окрім того, незаконно отримані особисті дані клієнтів установ та банків підозрюваний передавав третім особам, які від їх імені здійснювали транзакції в інтернет-банкінгу.

Зловмисника викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.15–ч.4 ст.190 (Замах на шахрайство) Кримінального кодексу України, ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, ч.5 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України, ч.2 ст.361–1 (Створення з метою протиправного використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.361–2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.