Компанія ASUS оголосила про випуск нової лінійки відеокарт ASUS Prime, до складу якої входять моделі Prime GeForce RTX™ 4070 SUPER, Prime GeForce RTX 4070 і Prime GeForce RTX 4060 Ti. Створені для широкої аудиторії комп'ютерних ентузіастів, які віддають перевагу потужним і водночас недорогим компонентам, ці пристрої оснащені системою охолодження з трьома вентиляторами і є досить тонкими для використання в корпусах малого формфактора (SFF). Вони виконані у стилістиці популярної екосистеми ASUS Prime.

Моделі відеокарт Prime GeForce RTX 4070 SUPER і Prime GeForce RTX 4070 приєднуються до відеокарт RTX 4070 лінійки ProArt, сумісних із програмою NVIDIA GeForce SFF-Ready. 2,5-слотові відеокарти Prime товщиною всього 50 мм і довжиною 269 мм легко вписуються в рекомендований NVIDIA формфактор для ПК SFF, тому користувачі можуть з упевненістю створювати з ними власні компактні ПК.

Відеокарти Prime GeForce RTX 4070 SUPER, Prime GeForce RTX 4070 і Prime GeForce RTX 4060 Ti мають тонкий корпус, але кожен його сантиметр використовується для ефективного охолодження. Ці відеокарти можуть похвалитися багатьма інноваціями, які користувачі знають по моделях ASUS Dual, але в конструкції з трьома вентиляторами.

Кожна відеокарта Prime оснащена трьома вентиляторами Axial-tech з дев'ятьма лопатками. Задня металева панель із вентиляційним отвором працює в тандемі з цими вентиляторами, щоб тримати рівень шуму та температуру під суворим контролем. Під час невеликих навантажень і за умови низької температури в зоні графічного процесора вентилятори можуть зупинятися, і система охолодження працюватиме в пасивному, повністю безшумному, режимі. Механічний перемикач двох профілів BIOS дозволяє користувачам миттєво вибирати між продуктивним і тихим режимами роботи відеокарти.

Два надійних кулькових підшипники вентиляторів мають удвічі більший ресурс, ніж підшипники інших типів. Крім того, відеокарти оснащені конденсаторами з тривалим терміном служби. Відеокарти виготовлені з використанням автоматизованого процесу виробництва Auto-Extreme, який дає змогу виконувати всі операції паяння за один прохід. Це обмежує теплове навантаження на компоненти й дозволяє зменшити вплив виробництва на навколишнє середовище.

Нові відеокарти виконані у стилі сімейства комп’ютерних компонентів Prime, якому характерна класична чорно-біла колірна гама, стримані елементи дизайну та мінімальні ефекти з використанням RGB-підсвічування.