Український системний інтегратор IT-Solutions отримав спеціалізацію Cisco Core Security Solution Specialization, яка підтверджує високі компетенції спеціалістів компанії в сфері проєктування, впровадження, підтримки та обслуговування найскладніших рішень вендора з інформаційної безпеки.

Для здобуття статусу IT-Solutions успішно виконала вимоги партнерської програми Cisco Channel Partner Program щодо сертифікації технічних спеціалістів в області інформаційної безпеки.

Як повідомив технічний директор IT-Solutions, Іван Зімін: «Це вже четверта спеціалізація, яку ми отримали для того, щоб наші замовники були впевнені, що ми можемо реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Компанія вже багато років є Cisco Premier Partner і це свідчить про надійність нашого стратегічного партнерства. Ми пишаємося нашими партнерськими відносинами і надалі будемо інвестувати в розвиток нашої експертизи».

Нагадаємо, портфель IT-Solutions, окрім Cisco Core Security Solution Specialization, містить такі спеціалізації: Small and Medium Business Specialization; Hybrid Work Solution Specialization Specialization; Hybrid Cloud Networking Solution Specialization.