Компанія «Хуавей Україна» разом зі своїм VAP-партнером MTI презентували на українському ринку пристрій IdeaHub2 друге покоління ефективних рішень для підвищення продуктивності сучасного офісу. Такі модернізовані інтелектуальні системи оптимально підходять для покращення взаємодії команд, особливо в умовах дистанційної роботи. IdeaHub поєднує різні функції, зокрема багатоекранну роботу на мобільних пристроях і ПК, інтерактивну дошку, інтелектуальне розпізнавання рукописного введення, дистанційну взаємодію та відеоконференцію. 

«Стрімка діджіталізація української економіки надихає поставляти на український ринок продукти та рішення, які стирають межу між онлайн та оффлайн. Нове покоління IdeaHub покликане відповісти на запити сучасного розумного офісу – зокрема забезпечити конференц-зв’язок високої швидкості та HD-якості, які допомагатимуть реальному сектору рухатись вперед, незважаючи на складні часи. Це наш внесок у конкурентоздатність українського бізнесу», зазначив генеральний директор «Хуавей Україна» Тоні Цао, представляючи нове рішення.


 Друге покоління IdeaHub представлене в Україні п’ятьма продуктами: IdeaHub ES2, IdeasHub ES2 Plus, IdeaHub B2, IdeaHub B3, IdeaHub S2.

Побудована на апаратній платформі нового покоління з високою обчислювальною потужністю, інтелектуальна панель Huawei IdeaHub ES2 оснащена програмою «Проведіть власну зустріч» (BYOM − Bring your own meeting), Wi-Fi 6 для безпосередньої проєкції, 4K-відеокамерою професійного рівня, локалізацією голосу спікера у радіусі 12 метрів за допомогою 12 мікрофонів тощо. Пропонуючи чудову якість проведення зустрічей у форматі HD з ефектом занурення та ультранизьку затримку введення рукописного тексту, рішення легко адаптується до роботи в розповсюджених хмарних сервісах.

Найбільш просунута модель Huawei IdeaHub ES2 Plus пропонує такі функції, як подвійне дзеркальне відображення та керування, а також BYOM. IdeaHub ES2 Plus оснащений «очами Галілео» — першою у галузі інтелектуальною трилінзовою камерою із трикратним оптичним і шестикратним гібридним зумом, малошумним мотоприводом нахилу, повороту і наближення та матрицею промислового класу (4 мкм²/піксель). Склопластикові повнокольорові лінзи не перегріваються і не спотворюють кольори навіть після тривалого використання. Завдяки оновленим аудіовізуальним можливостям штучного інтелекту продукт розсуває межі комунікацій та спільної роботи.

 

Відеокамера та мікрофони: три по одну сторону від камери і три − по іншу

Оснащений екраном 4K із м'яким підсвічуванням, Huawei IdeaHub B2 забезпечує можливість проведення хмарних конференцій у форматі HD. Шість мікрофонів легко вловлюють звук у радіусі 10 метрів завдяки технології формування променя. 3D-стереодинамік оснащений надвеликим звуковим дифузором об'ємом 550 см³, що забезпечує найвищу чіткість звучання. Це оптимальне рішення для таких сценаріїв спільної роботи, як підсумкові засідання, проєктні семінари та щоденні наради.

 

На задній панелі пристрою розміщено широкий набір інтерфейсів для підключення

Модель Huawei IdeaHub B3 підтримує широкий спектр функцій, серед яких проведення хмарних нарад у форматі HD 1080p, BYOM, Wi-Fi 6 для безпосередньої проєкції та низький рівень затримки введення рукописного тексту — 16 мс. Є декілька режимів проєктування для різних сценаріїв та 4K-відеокамера професійного рівня.


NFC-сенсор для швидкого підлючення мобільних пристроїв

Huawei IdeaHub S2 оснащений такими функціями, як BYOM, Wi-Fi 6, наднизька затримка введення, конференції у форматі HD з ефектом занурення. Підтримуючи основні хмарні сервіси та платформи відеоконференц-зв’язку, IdeaHub S2 є чудовим рішенням для забезпечення спільної роботи та спілкування, яке можна розмістити у будь-якому приміщенні, наприклад, у звичайних конференц-залах, кабінетах керівників чи офісах відкритого типу.

Рішення IdeaHub отримало премію Red Dot Award 2023 за оригінальний, сучасний та орієнтований на користувача дизайн. Винахід розроблений для будь-якого середовища і допомагає з легкістю перетворювати зали для переговорів, відкриті офіси, зали представницького класу та домашні офіси на розумні простори. Універсальний інструмент для покращення продуктивності легко замінює дошки для роботи, проєктори та інше професійне обладнання для відеоконференцій.