Компанія Hitachi Vantara, філіал японської корпорації Hitachi Ltd., анонсувала нову повністю твердотільну систему зберігання Virtual Storage Platform One Block, що використовує пам’ять NVMe QLC, та інтерфейс Fibre Channel 7-гопокоління (Gen 7). СЗД розрахована на зберігання даних у вигляді блоків. У новій системі використовується ПЗ для отримання миттєвих знімків даних Hitachi Thin Image Advanced (TIA), що забезпечує безперервний доступ до копій даних та економить до 90% дискової ємності за рахунок збереження лише змінених блоків даних.

Як повідомляє виробник, Virtual Storage Platform One Block в мінімальній конфігурації являє приставку формфактору 2U, що вміщує до 72 накопичувачів SSD NVMe ємністю від 1,9 до 30 Тбайт і до якої можна підключити ще дві 24-дискові полиці розширення. Але система може масштабуватися до 65-вузлового кластеру фізичною ємністю 2,16 Пбайт.

Лінійка Virtual Storage Platform One Block складається із трьох моделей: VSP One Block 24, VSP One Block 26 та VSP One Block 28 з максимальною зовнішньою віртуалізованою ємністю 64 PiB, 128 PiB та 192 PiB відповідно. Нові СЗД замінять у продуктовому портфелі Hitachi Vantara пристрої серії VSP E, розраховані на компанії середнього бізнесу.