Учасники кластера оборонних технологій Brave1 отримали фідбек від військових про наземну роботизовану платформу Лють. Якісний зворотний звʼязок з поля бою дає чітку картину про розробку, її ефективність і дає змогу покращити технологію. Розробники постійно аналізують, як працюють інновації на фронті, щоб зробити їх кращими. Про це повідомив Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій та очільник мінцифри,

Робот Лють атакує позиції росіян і прикриває наших захисників при штурмі. Військовим сподобалось, що ним легко управляти, та відзначили високий рівень радіо- й відеозвʼязку робота, а також його гарний приціл та ведення автоматичного вогню і вдень, і вночі.

За допомогою Люті військові можуть відбивати штурм ворога, перебуваючи в укритті. Також її можна використовувати в обороні як мобільну вогневу точку, яка може переміщуватись по позиції, вести вогонь з декількох позицій або бути як спостережний пункт. Зараз виробник отримав інвестиції, має державне замовлення й масштабує виробництво.

Технологій на фронті ніколи не буде багато, цей напрям потрібно постійно розвивати, постійно створювати інновації, адже на кону головне — життя наших захисників, зазначає Михайло Федоров. У UNITED24 триває збір на роботів, зокрема на Лють, долучайтесь до нього й підсилюйте військових. Нехай воюють роботи.