Компанія Eaton, що створює рішення для безперебійного енергопостачання, презентувала покращену модель ДБЖ 9Е. Тепер пристрій має можливість встановлення в 19” стійку. Наразі ці джерела безперебійного живлення доступні на ринку України і наявні на складах, тому термін впровадження рішень на базі резервного живлення від Eaton мінімальний.

Eaton 9E є високоефективним і надійним рішенням для забезпечення безперервного електроживлення в умовах збоїв або відключень електропостачання. ДБЖ має широкий діапазон вхідної напруги, що забезпечує його сумісність з різними електромережами. Крім того, 9E – це пристрій безперебійного живлення online класу, що здатний генерувати стабільну вихідну напругу на інверторі з точністю +/- 1%.

«Ми врахували поточну економічну ситуацію у країні та адаптували ціни для наших споживачів. Працюючи разом з партнерами ми змогли поліпшити логістику. Тобто більшість найменувань з модельного ряду наразі в наявності на складах в Україні», — говорить Павло Дуля, продакт-менеджер відділу резервного живлення.

Основні особливості Eaton 9E:

  • Високий ККД задля зниження витрат за електроенергію.

  • Гнучка конфігурація та легкість установки.

  • Захист від різних типів збоїв у електропостачанні, включно з перенапругою та перевантаженням.

  • Формфактор башта/стійка.