Дане рішення дає змогу швидко та ефективно знаходити потрібну інформацію у великих масивах неструктурованих даних і, відповідно, ухвалювати своєчасні рішення. Про нову розробку повідомив Михайло Федорів, віцепрем'єр-міністр та керівник Мінцифри.

Платформу HARVESTER на основі ШІ розробила українська команда MATHESIS спеціально для органів державної безпеки. Нею успішно користуються деякі українські спецслужби та навіть іноземні правоохоронні органи.

Розвідники та правоохоронці мають постійно й швидко обробляти великі масиви інформації — аудіо, тексти, зображення та відео, які вони отримують через радіоперехоплення й від OSINT. Без HARVESTER такі дані обробляють та аналізують вручну — це неефективно, на це йде багато часу та людських ресурсів. Поки людина сама все опрацює, інформація вже буде неактуальною.

Платформу можна адаптувати під потреби різних підрозділів та різні сценарії аналізу інформації. Вона може:

  • шукати мовця в перехоплених розмовах;

  • перетворювати мовлення на текст;

  • відбирати перехоплені розмови й текстові документи за ключовими словами;

  • сортувати текстові документи по категоріях;

  • перекладати документи зі 100+ мов;

  • ідентифікувати людей за обличчями;

  • ідентифікувати обʼєкти на фотографіях та відео.

Платформа HARVESTER працює автономно, їй не потрібен інтернет.

Розробки на основі штучного інтелекту підсилюють військових. Створюєте свою технологію або вже маєте готову — подавайте її на Brave1.

Нагадаємо, що BRAVE1 – це кластер для розвитку Defense Tech в Україні, заснований Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, Радою національної безпеки і оборони, Міністерством стратегічних галузей України, Міністерством економіки України.