Компанія IDS Ukraine, виробник відомих торгових марок “Моршинська” та “Миргородська”, оголосила про запуск проекта по впровадженню Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations. В реалізації цього амбітного проекту IDS Ukraine допомагає OntargIT, технологічний партнер та лідер з впровадження Dynamics 365 Finance & Operations в Україні, що дозволяє забезпечити високий рівень експертизи та підтримки в процесі інтеграції.

Заснована в 1996 році, IDS Ukraine вже майже 30 років виробляє відомі бренди мінеральної води і розробляє та впроваджує інновації на своїх підприємствах: Моршинський завод мінеральних вод «Оскар», Миргородський завод мінеральних вод. До складу IDS Ukraine входять також дистрибуційна компанія «ІДС», та оператор доставки води «ІДС Aqua Service», які забезпечують наявність продукції в торгівельних мережах та її доставку додому та в офіс. Частка IDS Ukraine на ринку складає 40%. Вибір Microsoft Dynamics 365 підкреслює бажання компанії не тільки вдосконалити внутрішні процеси, але й зміцнити свої позиції на ринку за рахунок можливостей системи.

У середині 2022 року, після ретельного огляду широкого переліку систем, включаючи як міжнародні, так і українські розробки, ключовими критеріями вибору для нас стали наявність української локалізації та локального партнера. Після аналізу відкинули невеликі локальні вендори та деякі інші системи через відсутність локального партнера, недостатнього покриття наших потреб та високої вартості проекту. В результаті, було обрано Microsoft Dynamics 365 як найкращий варіант, який передбачає його масштабованість до потреб зростання компанії, повний набір функціоналу, наявність локалізації, модуля “Зарплата та кадри” для супроводу трьохтисячного колективу компанії на різних локаціях, а також присутність сертифікованих партнерів в Україні”, - поділився підходом вибору IT-інфраструктури Віктор Боровков, IT директор IDS Ukraine. 

Співпраця з OntargIT, офіційним партнером Microsoft в Україні, передбачає детальну розробку стратегії впровадження ERP системи Dynamics 365 Finance & Operations та CRM функціоналу Dynamics 365 Sales і Dynamics 365 Customer Insights. Це масштабне впровадження охоплює всі компоненти бізнесу – як виробничих процесів, так і процесів продажу і взаємодії з клієнтами. Від моменту видобутку природньої мінеральної води до дистрибуції продукції та доставки кінцевому споживачу — кожен крок зазнає переосмислення та оптимізації, підвищуючи управлінську ефективність, швидкість операцій та покращуючи клієнтський досвід.

«Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations пропонує високий рівень захисту даних та широкий вибір функціональності, що дозволяє нашій команді налаштовувати кастомізовані рішення, відповідно до унікальних потреб кожного клієнта. Загалом, впровадження рішень Dynamics 365 дозволить IDS Ukraine здійснювати комплексне ефективне управління усіма бізнес-процесами в межах однієї інтегрованої системи. Масштабованість платформи задовольнить поточні цілі та потреби компанії, і її майбутні зростання та розвиток», – додав Ігор Василенко, директор по консалтингу компанії OntargIT.

В компанії впевненні, що перехід на цифрову платформу Microsoft Dynamics 365 дозволить автоматизувати ключові бізнес-процеси, об'єднати всі підрозділи на єдиній платформі, та відкрити нові можливості для розвитку та зміцнення ринкового лідерства.