Основною метою проєкту для компанії є забезпечення цифрового лідерства у галузі, а також її сталий розвиток на багато років уперед. Під час впровадження системи «Дарниця» приділила увагу трансформації бізнес-процесів, орієнтуючись на кращі практики лідерів фармацевтичної галузі, рекомендовані SAP.

Повідомляється, що «Дарниця» – перша серед українських фармацевтичних компаній, яка повністю перейшла на SAP S/4HANA. На підприємстві вважають, що це допоможе отримати зовсім інший вимір управління фінансами, підвищити прозорість та контроль над процесами, а також поліпшити ефективність управління бізнесом – від планування потреб до виробництва продукції та відвантаження її клієнтам.

«Ми переконані, що застосування цієї системи допоможе «Дарниці» на високих швидкостях прямувати до компанії, орієнтованої на потреби пацієнта. Нам вдалося в гранично стислі терміни здійснити перехід на нову систему, щоб якомога швидше вийти до наших пацієнтів із новими сервісами, спрямованими на зміцнення та збереження здоров’я», – прокоментував директор з цифрової трансформації фармацевтичної компанії «Дарниця» Володимир Красотін.

SAP S/4HANA у «Дарниці» автоматизує головні виробничі процеси компанії – аналіз потреб, закупівлі, доставку, планування виробництва, саме виробництво, контроль якості, складування та логістику. Ще більша інтеграція з SАР розблокувала можливості автоматизації технічного обслуговування виробництва.

Проєкт здійснено у співпраці з сертифікованим партнером SAP — De7 Partner, незалежною українською консалтинговою компанією, що спеціалізується на впровадженні та підтримці рішень SAP як в Україні, так і поза її межами.

«Поза сумнівом, цей проєкт – унікальна подія на українському ринку. Далеко не часто на нашому ринку трапляються проєкти такого масштабу, та ще й з такими амбітними термінами. Активна фаза переходу на SAP S/4HANA тривала всього 8 місяців, а це навіть у мирний час – рекордний термін для впровадження ERP-системи. Також хочеться зазначити, що лише злагоджена робота двох команд компаній De7 Partner та «Дарниці» дозволила виконати проєкт чітко за графіком та в погодженому обсязі. Наша місія – сприяти розвитку українського бізнесу. Усвідомлення того, що з переходом на SAP S/4HANA компанія «Дарниця» зробила новий важливий крок в своєму розвитку, неймовірно тішить і є предметом нашої спільної гордості. Ми пишаємося цим проєктом та роботою нашої команди. Успіх клієнта – це наш успіх», — зазначив Михайло Куценко, директор компанії De7 Partnter.

Завдяки SAP S/4HANA, усі процеси не просто автоматизовані, а повністю відповідають вимогам світових стандартів. Тож «Дарниця» працює в одній площині зі світовими фармацевтичними гігантами.