Видання Reuters зазначає, що компанія Tesla відмовилася від планів розробки доступного електромобіля Model 2. ЗМІ проаналізувало повідомлення компанії, в яких йдеться про те, що розробку доступної версії Model Y, яка мала продаватися за ціною не більше 25 000 доларів, було відмінено.

Маск вже деякий час говорить про доступну Tesla Model 2. Бюджетний масовий електромобіль нібито завжди був основою довгострокових планів компанії. Ще в грудні 2023 року Макс заявив, що компанія працює над «недорогим електромобілем, який буде вироблятися в дуже великих обсягах». Але вже наприкінці лютого нібито було прийняте рішення про зняття з виробництва Model 2. Натомість Маск зосередився на роботаксі – тобто планах Tesla створити систему автономного водіння, яка дозволить її автомобілям конкурувати з Uber або Lyft без участі водія.

Водночас вже у понеділок у Каліфорнії розпочинається судовий процес щодо інженера Apple Волтера Хуанга, який загинув, коли його Tesla Model X в автоматичному режимі водіння в'їхала у відбійник на шосе у 2018 році

Раніше цього тижня Tesla опублікувала найгірші результати поставок з 2020 року: відвантаження знизилися на 8,5% у порівнянні з попереднім роком. Крім того, цей квартал знову був відзначений перевиробництвом, через що компанія випустила майже 150 тисяч автомобілів, які не змогла продати.