Відтепер контейнеризація як послуга (CaaS) доступна всім клієнтам платформи Tet Cloud і суттєво спрощує створення та підтримку користувачами власної інфраструктури контейнеризації.

Це дозволяє розробляти, розгортати та підтримувати мікросервісні програми, а також забезпечувати їхню стабільну роботу в умовах щоразу більших обсягів даних і кількості користувачів. Замість того, щоб витрачати місяці на створення власної інфраструктури контейнеризації, за допомогою платформи Tet Cloud можна швидко та легко створити її, значно заощаджуючи час і ресурси розробників й адміністраторів.

Послуги Tet із контейнеризації особливо вигідні для молодих компаній, які швидко зростають та працюють над розробкою сучасних додатків, вважає Маріс Сперга, директор з розвитку бізнесу ЦОД в компанії Tet. Зі збільшенням кількості користувачів та обсягів даних рішення щодо контейнеризації дозволяють динамічно масштабувати обчислювальну потужність додатка, забезпечуючи розумне використання ресурсів програми. Це – можливість сплачувати лише за ті обчислювальні ресурси, які необхідні у конкретний момент.

Слід зазначити, що в ІТ-індустрії відбувається перехід від монолітної до мікросервісної архітектури. Компанія вже давно використовує інфраструктуру контейнеризації для найбільших сервісних платформ, таких як інтернет-магазин і Tet TV. 

Екосистема Kubernetes — контейнеризована платформа управління рішеннями. Вона допомагає розробникам додатків під час робочого процесу і поліпшує його, дозволяючи швидко доставляти й ефективно тестувати код у різних середовищах, а також ізолювати різні секції додатків у контейнерах. Це скорочує час, необхідний для розробки і підтримки додатка, а також заощаджує трудові ресурси, поліпшуючи продуктивність розробників.