Компанія Polywell Computers, постачальник промислових і вбудованих комп'ютерів малого форм-фактора (SFF) для різних сфер застосування, оголосила про випуск своєї новинки − сервера Polywell ServerStation W790G4. Цей високопродуктивний сервер спеціально розроблений для роботи у складних умовах та легко інтегрується з пристроями Edge AI від Polywell.

У рамках стратегічного курсу Polywell створення апаратних рішень для штучного інтелекту сервер ServerStation W790G4 доповнює існуючий модельний ряд компанії, пропонуючи надійну інфраструктуру для процесів, заснованих на ШІ. Завдяки використанню передових технологій та сучасних компонентів цей сервер дозволяє підприємствам використовувати у своїй діяльності весь потенціал штучного інтелекту.

ServerStation W790G4 оснащений процесором Intel Xeon W, ця серія спеціально розроблена для робочих станцій, що робить ці чіпи ідеальними для таких завдань, як 3D-рендеринг, редагування відео, наукове моделювання та інші вимогливі професійні програми. Завдяки 8 слотам DDR5 RDIMM і швидкої пам'яті ECC до 4800 МГц новий пристрій забезпечує високу швидкість і надійність для найвибагливіших завдань. Об'єм пам'яті складає: до 2 ТБ для W3400 та 1 ТБ для W2400.

Що стосується можливостей зберігання даних, то новинка має 8 роз'ємів SATA 6 Гбіт/с RAID-0, 1, 5 і 10, а також 2 роз'єми M.2-2280 для швидких твердотільних накопичувачів PCIe 4.0×4 NVMe;

Завдяки кільком слотам PCI Express 5.0 та роз'ємам M.2-2280 можна розширити функціональність серверу. ServerStation W790G4 підтримує до 4 двослотових графічних карт NVIDIA або AMD через 4 слоти PCIe 5.0×16, він здатний вести паралельну обробку та високошвидкісні обчислення. Якщо потрібно ще більше потужності, в систему можна встановити дві трислотові відеокарти, такі як RTX-4090, що гарантує легке вирішення найвибагливіших до графіки та обчислень завдань.

ServerStation W790G4 має міцну конструкцію, що гарантує безперебійну роботу навіть у складних умовах.