Українська консалтингова компанія Іnnoware оголосила про підтримку середнього та малого бізнесу, який, попри складнощі, продовжує активно розвиватись.

В Іnnoware зазначають, що з початку повномасштабного вторгнення отримують багато звернень від представників українського бізнесу щодо необхідності заміни російських облікових систем (1С, BAS, Галактика, Парус, Моноліт тощо) на аналогічні рішення від інших виробників, зокрема – Місrosoft. Але проект міграції коштує чимало коштів, і в нинішніх реаліях через брак фінансів такі проекти часто переносяться до «кращих часів».

Компанія пропонує представникам малого та середнього бізнесу допомогу в отриманні фінансування на проекти міграції з російських облікових систем на пакетні рішення IW Фінанси, IW Торгівля, IW Кадри та заробітна плата, що розроблені фахівцями Innoware базі ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Також Innoware допомогає з впровадженням комплексної ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Загалом можливі декілька варіантів отримання грантової підтримки:                                                                   

1.       Співпраця з професійним консультантом Innoware із отримання грантів, який допоможе компанії з МСБ-сегменту знайти необхідне фінансування під потрібний проект. 

2.       Консультаційна допомога в отриманні фінансування через Грантову програму «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Це – частина урядової програми «єРобота» та дієва підтримка мікро та малого бізнесу  https://vlasnaspravagrant.com.ua. В рамках цієї програми фінансова допомога надається як підприємцям-початківцям, так і компаніям, котрі вже мають репутацію й досвід. Подавати заявки на гранти потрібно через  Портал Дія.

3.       Також фінансування можна отримати за програмою «Грантова підтримка консалтингових проектів», що супроводжується Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) і спрямована на надання допомоги підприємствам МСБ, які потребують професійних знань і досвіду для зростання й забезпечення конкурентоспроможності. Innoware є сертифікованим експертом у цій програмі. Для отримання грантової підтримки на проект впровадження системи управління підприємством (ERP-системи) треба подати заявку на грант і вказати Innoware в якості консультанта. Детальна інформація про Грантову програму та умови надання підтримки від ЄБРР: https://www.merezha.ua/grants/ebrd-asb.

Нагадаємо, що Innoware була застована в 2001 році і допомагає компаніям впроваджувати інноваційні інформаційні системи управління бізнесом. Досвід компанії налічує понад 500 успішно реалізованих проектів на великих і середніх підприємствах, розташованих в Україні, Чехії, Великобританії, Швейцарії, Польщі, ОАЕ, Сербії, Молдові, США, Грузії, Казахстані, Руанді, Кенії, Латвія, Кіпрі, Південній Африці.