За останні 50 років світове споживання енергії подвоїлося і продовжує зростати приблизно на 2% щороку. На викопне паливо нині припадає близько 80% світового споживання енергії. Зважаючи на зміни клімату, це серйозна проблема.

Саме тому компанія Bosch представила ультратеплову помпу IDS. На відміну від звичайних теплових насосів, ця модель забезпечує 100-відсоткову теплопродуктивність при 5°С і здатна працювати при температурі до –25 °С. Це особливо привабливий варіант для людей, які живуть в північних широтах і хочуть перейти від систем опалення, що працюють на паливі, до електрифікованих альтернатив.

Bosch також представила водонагрівач, який є гібридом електричного накопичувального водонагрівача і теплового насоса. Цей агрегат в три-чотири рази ефективніший, ніж традиційні водонагрівачі на ринку.

Для досягнення цієї мети Bosch також додає нові функції у свою побутову техніку. Наприклад, користувачі часто встановлюють час початку роботи приладу за допомогою таймера. Bosch вперше оснастила останнє покоління своїх посудомийних машин функцією MySchedule. Вона може автоматично запланувати початок циклу миття так, щоб він збігався з періодами, коли ціна на електроенергію є найнижчою або коли доступна екологічно чиста електроенергія.

Для користувачів професійного електроінструменту також є хороші новини. Компанія Bosch оголосила про нових партнерів своєї акумуляторної платформи AMPShare, яка відтепер налічує понад 30 учасників. Bosch AMPShare — це міжбрендова акумуляторна система, яка дозволяє фахівцям швидко перемикатися між професійними інструментами різних марок без необхідності заміни акумулятора, адже акумулятори AMPShare повністю сумісні з усіма інструментами мультибрендового об'єднання.