Компанія ASUS продемонструвала новітні серверні системи на виставці Mobile World Congress (MWC) 2024, що проходить зараз у Барселоні.

ASUS також оголосила про стратегічне партнерство з FuriosaAI, швидкозростаючим стартапом, який спеціалізується на прискорювачах штучного інтелекту нового покоління для центрів обробки даних. Її процесор WARBOY першого покоління, призначений для прискорення роботи систем комп’ютерного зору, продемонстрував виняткову продуктивність із різноманітними моделями в тесті MLPerf Inference.

Edge-сервери для ШІ та 5G

CU/EG520-E11 – компактний 2U-сервер, що пропонується в різних конфігураціях. Він може бути додатково оснащений картами синхронізації часу й прямої корекції помилок (FEC) і підтримує до трьох графічних прискорювачів з енергоспоживанням 300 Вт. Сервер оптимально підходить для застосунків 5G O-RAN, завдань формування логічних висновків, машинного навчання і мереж CDN.

Сервер DU/ESR1-511-X4TF поєднує в собі прискорювач Intel vRAN Accelerator ACC100 і модуль синхронізації часу на базі системи ASUS Intel E810. Цей сервер підтримує функції прискорення QAT і L1 без компромісів щодо швидкодії інтерфейсу PCI Express (PCIe) 5.0, обробляючи завдання L1/L2 O-RAN в одній системі.


ШІ-сервер на основі NVIDIA Grace Hopper Superchip

Сервер ESR1-511N-A1 на основі процесора NVIDIA GH200 Grace Hopper Superchip демонструє відмінні результати в завданнях машинного навчання, формування логічних висновків і високопродуктивних обчислень (HPC). У його шасі висотою 1U міститься до 576 ГБ відеопам’яті, до чотирьох швидкісних накопичувачів формфактору E1.S і два слоти PCIe 5.0 x16, що забезпечує максимальну щільність розміщення компонентів і високу масштабованість.

4-вузловий 2U-сервер високої щільності компонування

Багатовузловий сервер ESR2-514A-Z4 на базі процесорів AMD EPYC 4-го покоління забезпечує найвищу щільність розміщення компонентів у шасі висотою 2U і підтримує новітні технології DDR5 і PCIe Gen5 для інтенсивних обчислювальних завдань.