Компанія Fozzy Group оголосила про успішне завершення першого етапу впровадження SAP Business Technology Platform (BTP). За допомогою SAP BTP працівники компанії отримали онлайн-доступ до своїх розрахункових листів (зокрема до суми нарахованих виплат за місяць, утриманих податків тощо) і тепер можуть самостійно в будь-який час переглядати помісячний розрахунок заробітної плати.

«Fozzy Group продовжує цифрову трансформацію низки бізнес-процесів, у тому числі HR-напрямку. Компанія активно розвиває та вдосконалює наявні системи і функціонали. Раніше “Перевершники”, співробітники Fozzy Group, отримували розрахункові листи у паперовому вигляді, а HR витрачав багато часу на їхню підготовку. Завдяки технологіям SAP BTP цей процес став автоматизованим. Усю необхідну інформацію працівники можуть отримати самостійно та швидко у мобільному застосунку або у вебверсії», — зазначила Оксана Стеценко, заступник директора з персоналу мережі «Сільпо».

Fozzy Group обрала інтерфейс Fiori від SAP, який забезпечує адаптивність до будь-якого пристрою, інтуїтивно зрозумілу навігацію та ефективну роботу із сервісом. При зручному та швидкому користуванні доступ до конфіденційної інформації має також і високий рівень захисту, який гідно оцінили працівники кібербезпеки Fozzy Group під час тестування.

Реалізацію проєкту виконала IT-компанія TemaBit Fozzy Group усього за один місяць.

«Хоча ці технології нові для нас, однак їхнє впровадження зайняло мало часу та ресурсів. Ми використали стандартні об’єкти від SAP та створили необхідну архітектуру, витративши небагато коштів, зламавши при цьому стереотип, що SAP — це дорого. За найвищого рівня безпеки співробітники отримали ідеальний досвід користування сервісом. Це і є перевага BTP-сервісу», — додав Юрій Єрошкін, Лідер Центру Компетенцій SAP Розробки у TemaBit.

Партнером із впровадження SAP BTP виступила компанія «Eigenmethod».

«SAP BTP дає змогу швидко та відносно легко автоматизувати процеси, які не належать до основного функціоналу SAP, але тісно з ним пов'язані. Широкий вибір сервісів SAP BTP дозволяє вирішити будь-яке завдання. Деякі сервіси мають вузьку спеціалізацію і невелику вартість або взагалі надаються SAP безкоштовно, що і було використано під час впровадження розрахункового листа у Fozzy Group», — зазначає Ксенія Бондарчук, директорка компанії Eigenmethod.

«Впровадження SAP Business Technology Platform (BTP) у Fozzy Group — це важливий крок для переходу організації в хмару. Платформа об'єднує дані й аналітику, штучний інтелект, розробку застосунків, автоматизацію та інтеграцію в єдиному середовищі, а також дає змогу перейти на новий рівень ефективності та конкурентоспроможності. Із SAP BTP компанія має потужний інструментарій для досягнення визначених бізнес-цілей», — прокоментувала Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.