За даними голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, у 2023 році до Зведеного бюджету України по галузі «Телекомунікації (електрозв'язок)» сплачено на 4,6% більше, ніж у 2022 році. АТ «Укртелеком» є одним з чотирьох найбільших платників податків телеком-ринку загалом та найбільшим серед фіксованих операторів та провайдерів.  У 2023 році оператор сплатив понад 1,35 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. 

«Більша частина надходжень по галузі (80,1%) забезпечена саме Київстар, ВФ Україна, Лайфсел та Укртелеком,» – зазначив Данило Гетманцев.

«Сьогодні кожен робить усе можливе для наближення Перемоги і підтримки Українських сил оборони. Наші податки – це наш внесок на підтримку країни в цей важкий час. Продовжуємо працювати, аби ми всі разом відстояли нашу свободу і незалежність», – прокоментував генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

Укртелеком продовжує допомагати ЗСУ: за час повномасштабного вторгнення рф на оборонні потреби спрямовано понад 210 млн грн благодійної допомоги.