У березні 2024 року одна з найбільших IT-компаній в Україні – GlobalLogic – запускає новий курс GL BaseCamp з C/C++ для розробників-початківців у Львові. Найуспішніші випускники отримають можливість приєднатися до проєктів компанії після завершення навчання.

GL BaseCamp від GlobalLogic Education — це IT-курси для початківців, які вже володіють основами розробки або тестування програмного забезпечення. Слухачі курсу отримають практичний досвід та менторську підтримку від експертів GlobalLogic.

Тема цього курсу — розробка на мовах програмування С та С++. Ці мови застосовуються під час створення ПЗ для автомобілів, медичного обладнання, мережевих пристроїв, а також мультимедійних програм та комп'ютерних ігор.

Курс триватиме 3 місяці та пройде онлайн. Реєстрація на курс відкрита до 28 лютого. Після успішного завершення учасники отримають сертифікат, а найкращі з них зможуть приєднатись до проєктів GlobalLogic у Львові. Так, впродовж 2023 року, 13 слухачів GL BaseCamp успішно доєднались до компанії.