Компанія Seagate анонсувала нове покоління 3,5-дюймових жорстких дисків  серії IronWolf Pro, що призначені для дискових RAID-масивів корпоративного класу та NAS-систем зберігання, орієнтованих на малий та середній бізнес.

Високонадійні диски, розраховані на роботу в режимі 24х7, будуть постачатися в конфігураціях ємністю від 2 до 24 Тбайт. Новинки забезпечують обмін даними зі швидкістю до 285 Мбайт/сек.

Згідно з даними вендора, IronWolf Pro здатний витримати перезаписування 550 Тбайт даних на рік і забезпечує середнє напрацювання на відмову (MTBF) 2.5 млн годин. У вінчестері застосовується фірмова технологія AgileArray, яка за допомогою подвійного балансування пластини та алгоритму виправлення помилок Time-Limited Error Recovery (TLER) покращує продуктивність роботи накопичувача в RAID-масивах з великою кількістю дисків. Також тут використовуються спеціальні сенсори Rotational Vibration (RV), що знижують вплив вібрації на роботу диска. Рекомендована роздрібна ціна диска емністю 24 Тбайт складає близько 650 дол.