IT-компанія GlobalLogic впродовж року проводила кампанію «Make an impact beyond the code». Вона покликана висвітлювати внесок фахівців у світові технології та покращення життя. Своїми історіями поділились понад 200 технічних спеціалістів з усієї України.

Внесок, який роблять інженери, шириться за межі написання коду: українська IT-спільнота має потужну експертизу в автомобільній галузі, сфері вбудованих технології та штучного інтелекту, активно підтримує Сили Оборони України та гуманітарні ініціативи. 

За результатами зібраних історій, топ напрямків впливу наступний: охорона здоров’я, волонтерство, медіа індустрія, високі технології та освіта.

Що створюють айтівці у командах

Серед розробок, над якими працюють українські інженери у складі команд: розумні дефібрилятори, система безпеки авто, розумний дім та навіть відомий додаток для вибору вина. 

Зокрема, одним з робочих проєктів є ПЗ з пожежної безпеки. Софт, створений фахівцями GlobalLogic, аналізує складні будівлі з великим скупченням людей – лікарні, аеропорти, офісні приміщення тощо. Програмне забезпечення допомагає запобігати поширенню пожежі та надає рекомендації щодо обладнання кожної кімнати належним протипожежним інвентарем. 

Власні розробки українських інженерів

Крім технологічних розробок у робочих проєктах, українські інженери та студенти створюють власні: це рішення у сфері зеленої енергетики, безшумні мотоцикли для ЗСУ та, наприклад, додаток UA:Казки, аби діти завжди мали доступ до улюблених історій.