Ще у травні 2023 року стартував проєкт «Нам тут жити» від Київстар і фонду «Повернись живим», мета якого — зібрати 175 млн грн для забезпечення транспортом та обладнанням 146 інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ. Тепер до ініціативи приєднався ювелірний дім SOVA, створивши срібні підвіски, натхненні мотивами історичної української хати. Всі кошти від прибутку з продажу лімітованої прикраси будуть спрямовані на допомогу саперам у розмінуванні.

Усі будиночки лімітованої серії прикрас різні, але їх об'єднує світло з вікон, яке асоціюється із затишком, домом, теплом. Щоб створити такий ефект, ювеліри виконали віконця з фантазійної емалі, яка світиться у темряві. Кожна прикраса поєднує в собі телефонний код вашої області й унікальний номер.

Підвісок «Будиночок» доступний у магазинах або на сайті ювелірного дому SOVA за ціною 1690 грн. Відтінки шнурків прикраси можуть відрізнятись.  

Нагадаємо, що « Нам тут жити» — спільна ініціатива телеком-оператора та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» за партнерської підтримки групи «1+1 media». 100% зібраних коштів будуть спрямовані на закупівлю екіпірування, обладнання та транспорту для 146 інженерно-саперних груп ЗСУ. Сучасне спорядження має убезпечити життя захисників, які займаються розмінуванням, і прискорити звільнення території України та її акваторій від небезпечного для людей спадку війни й окупації.