Компанія Dell Technologies вивела на ринок приставку для зберігання даних у вигляді об'єктів ObjectScale XF960. Новинка створена на базі її рішення для програмно-визначеної СХД ObjectScale 1.3 та апаратної платформи двоюнітового сервера Dell PowerEdge 16-го покоління.

ObjectScale XF960 сумісна з сервісом Amazon S3 та дозволяє зберігати об'єкти розміром до 50 Тбайт. У ній встановлюється 24 твердотільних накопичувача SSD NVMe по 30 Тбайт, що забезпечують швидкість читання та запису даних відповідно 4.3 та 3.3 Гбайт/сек. Кластер, який об'єднує кілька приставок, масштабується від 4 вузлів фізичної ємністю близько 3 тис Пбайт до 16-вузловой зміни ємністю майже 12 тис. Пбайт.

Нова система від Dell позиціонується як сховище неструктурованих даних для систем штучного інтелекту та програм машинного навчання, бізнес-аналітики, обслуговування «рідних» хмарних додатків для Web та мобільних пристроїв, розробки та тестування ПЗ, консолідації «озер даних», а також впровадження резервного копіювання та архівування.