Компанія Lenovo анонсувала нову робочу станцію ThinkStation P8 на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX і графічних процесорів NVIDIA RTX. ThinkStation P8 ґрунтується на успіху відзначеної нагородами моделі P620 — першої у світі робочої станції на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO. 

Станцію оснастили новітніми процесорами AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX, побудованими на провідній 5-нм архітектурі "Zen 4" з 96 ядрами та 192 потоками. Lenovo ThinkStation P8 оптимально підходить до високоінтенсивних середовищ, таких як робочі процеси інформаційного моделювання будівель (BIM), проєкти розробки ПЗ або управління життєвим циклом продукту. Нове міцне шасі оптимізували для установки в стійку та додали більші блоки живлення з рейтингом Platinum, що забезпечують більші можливості до розширення. Наприклад, станція може підтримувати до трьох графічних процесорів NVIDIA RTX 6000 покоління Ada, щоб скоротити час завершення роботи у вимогливих графічних програмах, які працюють з трасуванням променів у реальному часі або рендерингом відео, моделюванням або автоматизованим проєктуванням. Об'єднана потужність також відкриває нові можливості для захоплюючих середовищ, включаючи цифрові світи, створення AR/VR контенту та розробку передових моделей ШІ. 


Конфігурації робочих станцій ThinkStation P8

Окрім процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX та графічних процесорів NVIDIA RTX покоління Ada ThinkStation P8 має сертифікати ISV та підтримує Windows 11 і популярні дистрибутиви Linux. Робочі станції мають широкий спектр можливостей зберігання та розширення, які забезпечують гнучкі та індивідуальні конфігурації. Широкі параметри налаштувань дозволяють користувачам обирати оптимальні компоненти для легкого та ефективного виконання складних і комплексних завдань. Крім того, легкий доступ і можливість обслуговування без використання інструментів забезпечують майбутню масштабованість і швидку заміну багатьох компонентів.

Робоча станція P8 може вмістити до семи твердотільних накопичувачів M.2 PCIe Gen 4 з підтримкою RAID або до трьох жорстких дисків для зберігання даних великої ємності, до 2 ТБ пам'яті DDR5 з підтримкою восьмиканальної пам'яті та сім слотів PCIe, включаючи шість PCI Gen5. Вони забезпечують вищу швидкість з'єднання, меншу затримку та більші можливості для розширення, а вбудований 10-гігабітний порт Ethernet дозволяє практично повністю усунути мережеві обмеження.

ThinkStation P8, як і всі настільні робочі станції Lenovo, має вбудований моніторинг обладнання, який доступний у програмному забезпеченні ThinkStation Diagnostics, а Lenovo Performance Tuner постачається з численними профілями для оптимізації багатьох програм ISV. ThinkStation P8 також підтримує рішення безпеки ThinkShield від Lenovo, яке забезпечує комплексний захист — від BIOS до хмари. Крім того, високі стандарти тестування, програма підтримки Premier Support і розширені варіанти гарантії надають клієнтам впевненість у тому, що робоча станція буде працювати надійно і захистить їхні інвестиції. Ці інвестиції можна додатково контролювати за допомогою Lenovo TruScale, яка спрощує закупівлю, розгортання та управління повністю інтегрованими ІТ-рішеннями, що надаються як послуга з простотою масштабування та моделлю оплати за фактом використання pay-as-you-go.

ThinkStation P8 на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO серії WX і відеокарт NVIDIA RTX буде доступний у першому кварталі 2024 року.