Компанія Ajax Systems в рамках своєї пʼятої онлайн-конференції Ajax Special Event представила пристрої відеоспостереження з інноваційним підходом до приватності. Cеред них відеокамери TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini, що забезпечують високий рівень безпеки та конфіденційності. Презентовано також мережевий відеореєстратор — Ajax NVR, що забезпечує взаємодію систем Ajax і відеоспостереження.

Також стало відомо, що тепер рішення Ajax Systems відповідають стандартам Grade 3. Шість девайсів Fibra офіційно отримали сертифікацію, і ще тринадцять перебувають на стадії проходження.

Компанія суттєво вдосконалила охоронні й пожежні системи. Вендор представив пожежні датчики FireProtect 2 AC з живленням від мережі, резервну систему активації синхронної тривоги та бездротову настінну кнопку для активації пожежної тривоги вручну – ManualCallPoint Jeweller.

Крім того, компанія представила свій слоган “Керуй своїм простором”, який є основою нової комунікаційної платформи Ajax і відображає прагнення компанії надати людям повний контроль над їхнім простором, гарантуючи максимальну безпеку, зручність і свободу без жодних кордонів.

Камери: Інтелект і приватність в деталях

TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini втілюють характерний дизайн Ajax. Кожна модель камери оснащена однією з чотирьох конфігурацій: об’єктив з кутом огляду 85 або 110 градусів і роздільною здатністю 3K або 4K. Кожна камера Ajax легко адаптується до зміни освітлення завдяки технології True WDR. Ця розумна технологія за допомогою апаратного та програмного забезпечення виправляє нерівномірне освітлення у складних умовах, кадр за кадром, у реальному часі.

Також камери оснащені цифровим мікрофоном, що використовує спеціальну систему приглушення шуму. Крім того, всі камери відповідають класу захисту IP65, тож здатні витримувати суворі погодні умови.

Камери безперешкодно передають події системи завдяки Ajax Cloud. Пропрієтарна технологія JetSparrow забезпечує швидке однорангове передавання відеоданих. ШІ-аналіз дає камерам змогу виявляти й розпізнавати різні типи об’єктів, зокрема людей, транспортні засоби та домашніх тварин. Завдяки цьому система відеоспостереження здатна записувати тільки важливі події, заощаджуючи місце на диску.

Налаштуйте функцію виявлення руху пікселів, щоб оптимізувати архів. Визначте зони, щоб запис запускався лише тоді, коли в них відбувається рух. А щоб зробити спостереження максимально вибірковим, можна вмикати камери лише тоді, коли система перебуває під охороною.

NVR: Відеоспостереження з надійним захистом

Взаємодію систем Ajax і відеоспостереження забезпечить Ajax NVR — мережевий відеореєстратор. Він інтегрується з системою відеоспостереження (VMS) Ajax, гарантуючи безшовну синхронізацію з усією екосистемою Ajax. Широка сумісність дає змогу інтегрувати в систему автоматизації та захисту від вторгнення практично будь-яку IP-камеру.

Доступність: NVR вже доступний для замовлення

KeyPad TouchScreen

Бездротова клавіатура з сенсорним екраном KeyPad TouchScreen пропонує графічний інтерфейс, де вся важлива інформація відображається миттєво. Пристрій має інтуїтивно зрозуміле керування групами, звичний інтерфейс, схожий на застосунок Ajax, великий сенсорний IPS-дисплей і найсучасніші функції безпеки, зокрема технологію DESFire® і підтримку радіопротоколу BLE (Bluetooth Low Energy), який дає змогу використовувати застосунок для смартфона замість карток або брелоків.

Доступність: Бездротова клавіатура доступна для замовлення. Запуск дротової версії запланований на 1 квартал 2024 рок.

Інтеграція з Yale

Ajax Systems оголосила про інтеграцію з Yale, лідером у сфері безпеки розумних будинків, який вже випустив понад мільйон розумних замків і має 180-річну історію. Користувачі зможуть керувати та автоматизовувати розумний замок Yale прямо з застосунку Ajax. Це стане можливим завдяки миттєвому з’єднанню з хмарою через Yale Home API, яке забезпечить безперебійний і захищений зв’язок з кожною системою Ajax.

Серед перших розумних замків Yale, інтегрованих з Ajax — найпопулярніші моделі:

  • Yale Linus ®
  • Yale Doorman V2N / Classic
  • Yale Doorman L3S

Незабаром Ajax Systems запустить пілотну інтеграцію з Yale в Норвегії, Швеції, Італії та Іспанії, а згодом планує поширити її в США, Канаді й інших країнах