Введені Мінторгом США нові обмеження щодо передачі передових технологій в КНР, включно з їх використанням на материкових китайських фабриках, що належать приватним компаніям з інших країн, призводять до того, що все більше виробників мікросхем з Південної Кореї та Тайваню переносить виробництво, зокрема, до В'єтнаму. Наразі, до списку компаній, які розглядають релокацію, долучається південнокорейська Hana Micron, що спеціалізується на перевірці працездатності готових великих інтегральних мікросхем (головним чином, чипів комп'ютерної пам'яті) та їх упаковці в захисні корпуси.

В середині вересня ця компанія розпочала будівництво фабрики на площі 6 гектарів у технопарку Вантрунг у північно-в'єтнамській провінції Бакзянг. Проект передбачає інвестиції понад 1 мільярд доларів США до 2025 року. Також, за словами влади провінції, у 2024 році на цій території планується створити ще одну напівпровідникову фабрику, яка вже належатиме тайванській компанії.

В умовах загального затишшя в світовій економіці перенесення виробництва з КНР є доволі важким завданням для виробників ІТ-продуктів, але в них немає іншого виходу. Адже напруга між США та Китаєм та американські санкції продовжують впливати на галузь інтегральних схем, і немає видимих ознак їх закінчення.